امروز : شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۲۴ - ۱۹:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ثبت ورود و خروج ۴ کشتی و ۲۰ ملوان ایرانی و هندی از بندر فریدونکنار

بصیر، محمد رستمعلی فریدونکنار در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز، اظهار کرد: تاسیس گذرنامه مرز دریایی موجب رونق اقتصادی بندر می‌شود. وی خاطرنشان کرد: ثبت ورود و خروج کشتی‌های ایرانی و خارجی در سیستم گذرنامه ناجا که از آغاز افتتاحیه تاکنون تعداد ۲ کشتی ورود و ۲ کشتی خروج داشتیم انجام شد. رستمعلی تصریح کرد: بر این […]

بصیر، محمد رستمعلی فریدونکنار در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز، اظهار کرد: تاسیس گذرنامه مرز دریایی موجب رونق اقتصادی بندر می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: ثبت ورود و خروج کشتی‌های ایرانی و خارجی در سیستم گذرنامه ناجا که از آغاز افتتاحیه تاکنون تعداد ۲ کشتی ورود و ۲ کشتی خروج داشتیم انجام شد.

رستمعلی تصریح کرد: بر این اساس ۱۲ ملوان ایرانی و ۸ ملوان هندی در این نمایندگی ثبت ورود و خروج شده‌اند.

نماینده اداره گذرنامه مرز دریایی بندر فریدونکنار افزود: ۳ نفر اتباع هندی نیز که دارای تخلفات عدم اعتبار روادید بودند به اتباع خارجی استان مازندران معرفی که پس از بررسی وضعیت و پرداخت جریمه و اعتبار مجدد روادید از کشور خارج شدند.

رستمعلی در ادامه با اشاره به حسن‌های حضور گذرنامه مرز دریایی بندر فریدونکنار، خاطرنشان کرد: از دیگر امتیازات افتتاح اداره گذرنامه در بندر فریدونکنار برای اتباع خارجه و ملوانان کشتی‌ها کسب مرخصی ساعتی یا همان شورت‌پاس است که برای حضور در شهرستان و خرید لوازم و احتیاجات مورد نیاز و تهیه انواع سوغاتی‌های بومی می‌توانند به شهر وارد شوند.

وی افزود: برای این امر در گذشته نماینده کشتیرانی از طریق مرز نوشهر و پس از صرف هزینه و وقت زیاد انجام می‌شد.

نماینده اداره گذرنامه مرز دریایی بندر فریدونکنار گفت: از دیگر امتیازات راه‌اندازی اداره گذرنامه در بندر فریدونکنار عدم مراجعه نماینده‌های کشتیرانی به شهرستان نوشهر و ثبت سیستم‌ها در مرز آن شهرستان است که همین موضوع موجب ترغیب شرکت‌های کشتیرانی برای بارگیری کشتی‌ها در بندر فریدونکنار می‌شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news