امروز : دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۱۹:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تخلف انتخاباتی بزرگان خبرگان در فریدونکنار + تصاویر

بصیر، خبرگان از جایگاه والا و بالایی برخوردار است و بدون تردید، کاندیداهای این مجلس نیز دارای شخصیت برجسته و زبانزد هستند و به رعایت بسیاری از ظرایف اخلاقی و احتیاط‌های تحسین‌برانگیز شهره‌اند. اینکه پوستر و تراکت‌های تبلیغاتی یک حضرت آیت‌الله با چسب سریش پاک‌نشدنی به در و دیوار مردم و تاسیسات عمومی شهر فریدونکنار […]

بصیر، خبرگان از جایگاه والا و بالایی برخوردار است و بدون تردید، کاندیداهای این مجلس نیز دارای شخصیت برجسته و زبانزد هستند و به رعایت بسیاری از ظرایف اخلاقی و احتیاط‌های تحسین‌برانگیز شهره‌اند.

اینکه پوستر و تراکت‌های تبلیغاتی یک حضرت آیت‌الله با چسب سریش پاک‌نشدنی به در و دیوار مردم و تاسیسات عمومی شهر فریدونکنار چسبانده شود، چیزی جز ضدتبلیغ و تنزل جایگاه مجلس خبرگان در انظار عمومی دستاوردی ندارد.

این روزها با مروری بر شهر فریدونکنار، تصویر نازیبای نصب مواد تبلیغاتی کاندیدای خبرگان و زیاده‌روی در تبلیغ کاغذی و نصب آنها در خارج از محل‌های در نظرگرفته شهرداری، تأثربرانگیز و سوال‌آفرین شده است.

هرچند همه مردم می‌دانند که این تخلفات از سوی برخی ستادها و افراد صورت می‌پذیرد و دامن کاندیداهای خبرگان از این تخلف‌ها مبراست، اما در مجموع از آثار منفی این نوع تبلیغات در میان مردم نمی‌توان بی‌تفاوت گذشت و کاندیداهای محترم خبرگان مازندران باید دقیق‌تر و با نظارت گسترده‌تر به ستادها و عوامل تبلیغی ستاد خود تذکرات جدی دهند و هر چند روز یک بار، این تذکرات را تجدید کنند.

IMG_0784 IMG_0785 IMG_0786 IMG_0792

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news