امروز : پنج شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۲۹ - ۱۹:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

از «قهرمانی فریدونکناری‌ها در مسابقات پرورش‌اندام کشور» تا «دعوت دو کشتی‌گیر فریدونکناری به تیم ملی ایران»

بصیر، در هفته‌ای که گذشت ورزش فریدونکنار باز هم توانست در استان مازندران و کشور عملکرد مطلوبی داشته باشد و با قرار گرفتن در رتبه‌های برتر افتخار آفرینی کند. به گزارش بصیرنیوز، مسابقات قهرمانی بدنسازی باشگاه‌های کشور با حضور ناصر پورعلی‌فرد و محمد نصیری رئیس و دبیر فدراسیون در سالن سیدرسول حسینی ساری با حضور […]

بصیر، در هفته‌ای که گذشت ورزش فریدونکنار باز هم توانست در استان مازندران و کشور عملکرد مطلوبی داشته باشد و با قرار گرفتن در رتبه‌های برتر افتخار آفرینی کند.

به گزارش بصیرنیوز، مسابقات قهرمانی بدنسازی باشگاه‌های کشور با حضور ناصر پورعلی‌فرد و محمد نصیری رئیس و دبیر فدراسیون در سالن سیدرسول حسینی ساری با حضور ۴۹۰ ورزشکار در رشته‌های پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک آغاز شد.

این دوره از مسابقات ابتدا با رقابت بین پیشکسوتان و جوانان پرورش‌اندام آغاز و پس از آن ورزشکاران بادی کلاسیک و سپس فیزیک‌کاران بر روی استیج رقابت‌ها رفتند که در پایان اشکان عفتی از فریدونکنار توانست در وزن ۶۵ کیلوگرم به مقام قهرمانی این‌دوره از مسابقات دست پیدا کند.

قهرمانی امینی در مسابقات کشتی آزاد المپیاد ورزشی دانشگاه‌ها
به گزارش بصیرنیوز، مسابقات کشتی آزاد المپیاد ورزشی دانشگاه‌ها به میزبانی محمودآباد برگزار شد که در پایان مجید امینی کشتی‌گیر فریدونکناری در وزن ۶۱ کیلوگرم توانست به عنوان قهرمانی دست پیدا کند.

برتری دانش فریدونکنار در برابر پدیده ساری

در افتخاری دیگر دانش فریدونکنار در برابر پدیده ساری به برتری رسید.

از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال جوانان کشور تیم دانش فریدونکنار در ساری به مصاف پدیده رفت که در پایان با تک گل رضا پورهاشم توانست تیم پدیده این شهر را شکست دهد.

برگزاری کلاس مربیگری فوتبال c ایران به میزبانی فریدونکنار
به میزبانی هیئت فوتبال فریدونکنار یک‌دوره کلاس مربیگری فوتبال c ایران به میزبانی هیئت فوتبال این شهرستان برگزار شد.

این کلاس که به مدت ۷ روز به صورت تئوری و عملی برگزار شد ۲۵ نفر از سراسر استان در این کلاس شرکت کردند.

دعوت از دو کشتی گیر فریدونکناری به اردوی تیم ملی کشتی آزاد
همچنین سینا رشیدی در وزن ۳۲ کیلوگرم و محراب محسنی در وزن ۸۵ کیلوگرم از فریدونکنار به اردوی تیم ملی کشتی آزاد خردسالان و نونهالان دعوت شدند.

این دو کشتی‌گیر زیر نظر مربیان زحمتکش فریدونکنار، مهدی و علی رشیدی پرورش یافتند.

برد تیم دانش برابر قرچک تهران از سری مسابفات لیگ دسته اول فوتبال جوانان کشور

از رقابت‌های لیگ دسته اول جوانان کشور دانش فریدونکنار با مربیگری سیدکریم محمدی در زمین برفی قرچک تهران این تیم را با نتیجه ۲ بر ۱ شکست داد تا یک پیروزی شیرین را به دست آورد.

گزارش: مرتضی اسدپور

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news