امروز : یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۲ - ۲۳:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اصلاح‌طلبان فریدونکنار برای معرفی کاندیدای خود به درب بسته خوردند

بصیر، شنیده‌ها از آن حکایت می‌کند که اعضای مرکزی و اصلی مجمع اصلاح‌طلبان شهرستان فریدونکنار برای معرفی کاندیدای مورد حمایت خود جلسه‌ای تشکیل دادند اما در آن نشست به جمع بندی نرسیدند. بر اساس این گزارش، در این جلسه ۲ نفر از اعضای این مجمع فرد اصلاح‌طلب این حوزه انتخابیه را برای حمایت معرفی کردند […]

بصیر، شنیده‌ها از آن حکایت می‌کند که اعضای مرکزی و اصلی مجمع اصلاح‌طلبان شهرستان فریدونکنار برای معرفی کاندیدای مورد حمایت خود جلسه‌ای تشکیل دادند اما در آن نشست به جمع بندی نرسیدند.
بر اساس این گزارش، در این جلسه ۲ نفر از اعضای این مجمع فرد اصلاح‌طلب این حوزه انتخابیه را برای حمایت معرفی کردند اما با مخالفت دو نفر دیگر این گروه مواجه شدند و در نهایت تصمیم به حمایت از هیچ فرد خاصی نشد.
بر اساس شنیده‌ها، به نظر می‌رسد اصلاح‌طلبان در این حوزه انتخابیه هنوز کاندیدای مشخصی برای حمایت پیدا نکرده‌اند و به نوعی در این دو شهرستان به مشکل اساسی برخورده‌اند.

به گزارش بصیرنیوز هرچند در فضای مجازی از یک فرد به عنوان چهره اصلاح‌طلب این دو حوزه انتخابیه نام برده می‌شود، اما شنیده‌ها از آن حکایت دارد که اصلاح‌طلبان فریدونکناری هنوز بر معرفی وی به عنوان فرد مورد حمایت خود به جمع‌بندی نرسیده‌اند.

دیدگاه بینندگان
 • پدرام

  تاریخ : ۳ - اسفند - ۱۳۹۴

  سلام مهندس ، به درب بسته نخورده اند ،
  بنظر بنده هدف اینه که هدف های قومی قبیله ای که اینبار به نفع اصولگراها تمام میشود ، ختم به خیر گردد و از بین بد و بدتر ،
  بد به مجلس راه یابد که با هر دو جناح راست و چپ در ارتباط باشد .

  اینکه به جمع بندی نرسیده یا رسیده اند را نتیجه جلسات مشخص کرد !‌
  جمع بندی رسیده اند که در این برهه زمانی به نفع کسی نیست که فرد جدید معرفی کنند .
  مخصوصا در این شهرستان …!


  پاسخ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news