امروز : دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۳ - ۱۵:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بزرگترین پایگاه داعش نابود شد

بصیر،مقامات نظامی افغانستان از نابودی پایگاه اصلی گروه تروریستی داعش در شهرستان «اچین» ولایت ننگرهار در شرق افغانستان خبر دادند. به گزارش شفاف، «زمان وزیری» فرمانده لشکر ۲۰۱ سیلاب ارتش افغانستان اعلام کرد: پایگاه اصلی داعش در شهرستان «اچین» ولایت ننگرهار نابود شده و کنترل بیشتر مناطق این شهرستان در دست نیروهای امنیتی و نظامی […]

بصیر،مقامات نظامی افغانستان از نابودی پایگاه اصلی گروه تروریستی داعش در شهرستان «اچین» ولایت ننگرهار در شرق افغانستان خبر دادند.

به گزارش شفاف، «زمان وزیری» فرمانده لشکر ۲۰۱ سیلاب ارتش افغانستان اعلام کرد: پایگاه اصلی داعش در شهرستان «اچین» ولایت ننگرهار نابود شده و کنترل بیشتر مناطق این شهرستان در دست نیروهای امنیتی و نظامی افغان است.

«فضل احمد شیرزاد» فرمانده پلیس ننگرهار گفته است که در جریان درگیری نیروهای افغان با گروه تروریستی داعش تلفات سنگینی به افراد وابسته به این گروه وارد شده است.

«سلیم خان کندوزی» والی ننگرهار نیز در این باره گفت: از شهروندانی که این شهرستان را بخاطر جنگ ترک کرده‌اند می‌خواهیم که دوباره به محل سکونت خود بازگردند و به این منظور همکاریهایی با مردم انجام خواهد شد.

به گفته مقامات نظامی افغان: از ۸ ماه گذشته تاکنون نیروهای نظامی و امنیتی این کشور در حال مقابله با گروه تروریستی داعش در شهرستان اچین ولایت ننگرهار هستند.

آنها اظهار داشتند:در حال حاضر عملیات نظامی برای پاکسازی افراد وابسته به داعش در چهار شهرستان دیگر ولایت ننگرهار ادامه دارد.

مقامات نظامی افغان مدعی‌اند که با نابودی بزرگترین پایگاه داعش در شهرستان اچین ولایت ننگرهار سلاح‌ها و جنگ افزارهای بسیاری را به دست آورده‌اند.

شفاف

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news