امروز : سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۴ - ۰:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هویت فرد ناشر اکاذیب مشخص شد/ پیگیری حقوق بصیرنیوز از طریق مراجع قانونی

بصیر، سیداحمد حسینی در گفت‌و‌گو با کانال تلگرامی کناری‌ها با تائید مشخص شدن هویت فردی که اقدام به انتشار اکاذیب از طریق سامانه پیامکی کرده بود، گفت: این پیامک شب گذشته در حوالی ساعت ۲۱ در سطح شهرستان به صورت گسترده منتشر شد. وی تصریح کرد: صبح امروز پس از پیگیری‌های صورت گرفته از سوی […]

بصیر، سیداحمد حسینی در گفت‌و‌گو با کانال تلگرامی کناری‌ها با تائید مشخص شدن هویت فردی که اقدام به انتشار اکاذیب از طریق سامانه پیامکی کرده بود، گفت: این پیامک شب گذشته در حوالی ساعت ۲۱ در سطح شهرستان به صورت گسترده منتشر شد.

وی تصریح کرد: صبح امروز پس از پیگیری‌های صورت گرفته از سوی سربازان گمنام ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فریدونکنار، هویت کامل فرد انتشار دهنده اکاذیب مشخص شد و مشخصات این فرد برای پیگیری روند قانونی آن به مراجع ذیربط ارسال شد.

مدیرمسئول بصیرنیوز با تاکید بر اینکه همواره بر شعار خود که نشر اخبار در کمال صداقت و صحت هستیم، گفت: با هر فرد یا گروهی که بخواهد اعتبار و جایگاه این سایت ارزشی شهرستان فریدونکنار را به زیر سوال ببرد به شدت برخورد می‌کنیم و به هیچ عنوان از حق مسلم خود کوتاه نمی‌آیئم.

گفتنی است شب گذشته فردی از یک سامانه پیامکی با پیامک «ویژه، ولی‌الله نانواکناری از انتخابات مجلس دهم کناره‌گیری کرد، بصیرنیوز» سعی در اخلال برگزاری انتخابات در فریدونکنار در صحت و سلامت کامل و زیر سوال رفتن سایت بصیرنیوز داشت.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news