امروز : سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دولت به جای خرید هواپیمای غول پیکر به فکر ۳ میلیون وام ازدواج جوانان باشد/کمک به مردم و کارگاه های تولیدی مهم تر است

بصیر، خسرو معتضد تاریخ نگار کشورمان در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در مورد خریدهای میلیاردی هواپیما توسط دولت گفت: برای چه کار واجبی این همه هواپیما می خواهیم بخریم، این همه هزینه دلیلی ندارد که برای هواپیمای پهن پیکر و غول پیکر خرج می کنیم؛ بنده که یک آدم […]

بصیر، خسرو معتضد تاریخ نگار کشورمان در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در مورد خریدهای میلیاردی هواپیما توسط دولت گفت: برای چه کار واجبی این همه هواپیما می خواهیم بخریم، این همه هزینه دلیلی ندارد که برای هواپیمای پهن پیکر و غول پیکر خرج می کنیم؛ بنده که یک آدم متوسط جامعه هستم با هواپیما به دلیل هزینه بالا سفر نمی کنم.

معتضد در ادامه اظهار داشت: دولت به جای این ها باید بیشتر به جوانان و اشتغال مردم برسد؛ ۳ میلیون وام ندارند که به ازدواج جوانان بدهند.

این تاریخ نگار کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر پول های بلوکه شده در دست شما بود چه می کردید؟ گفت:  به مردم کمک می کردم؛ به بانک مرکزی ۳یا ۴ میلیارد تزریق می کردم تا به کارگاه های تولیدی برسند؛ دولت هم به غیر از پارلمان و هسته ای باید به اینها هم برسد چرا که کمک به مردم و کارگاه های تولیدی مهم تر است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news