امروز : سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۴ - ۱۹:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۴۲۰۹۹ فریدونکناری واجد شرایط برای حضور در انتخابات هستند/ ۲۱۱۰ نفر رای اولی در فریدونکنار پای صندوق‌های رای می‌روند

بصیر، علی ادیبی در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز، اظهار کرد: ۴۲۰۹۹ نفر جمعیت فریدونکنار واجد شرایط برای رای دادن هستند که از این تعداد ۲۱۱۰ نفر برای نخستین بار رای می‌دهند. وی تصریح کرد: ۶۶ شعبه اخذ رای در فریدونکنار وجود دارد که یک شعبه سیار و بقیه ثابت است. سرپرست فرمانداری فریدونکنار افزود: از این […]

بصیر، علی ادیبی در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز، اظهار کرد: ۴۲۰۹۹ نفر جمعیت فریدونکنار واجد شرایط برای رای دادن هستند که از این تعداد ۲۱۱۰ نفر برای نخستین بار رای می‌دهند.

وی تصریح کرد: ۶۶ شعبه اخذ رای در فریدونکنار وجود دارد که یک شعبه سیار و بقیه ثابت است.

سرپرست فرمانداری فریدونکنار افزود: از این تعداد ۱۴ صندوق برای بخش دهفری و ۵۲ حوزه دیگر برای بخش مرکزی و شهر فریدونکنار است.

ادیبی خاطرنشان کرد: در هر شعبه به طور متوسط ۱۳ تا ۱۸ نفر روند رای‌گیری را انجام می‌دهند.

وی با توصیه‌ها به کاندیداها و طرفدران‌شان در روز رای‌گیری، گفت: فریدونکنار در گذشته آسیب‌های زیادی به لحاظ برخی از مشکلات و اختلاف‌ها دیده است.

سرپرست فرمانداری فریدونکنار خاطرنشان کرد: کاندیداها و طرفداران‌شان حرمت همدیگر را داشته و در انتخابات حضور گسترده داشته باشند.

ادیبی افزود: مردم ما هوشیار هستند که بدانند حضور حداکثری آنها تاثیر در درون و بیرون نظام دارد و امیدوارم بازندگان انتخابات حرمت برنده را داشته باشد و برنده نیز حرمت‌داری کند و این نشان می‌دهد که ما به ارزش‌های اخلاقی پایبند هستیم.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1