امروز : چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵ - ۹:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زورگیری ۲ تبهکار ۱۸ ساله در کوچه‌های خلوت شهر

بصیر،فردی به نام ناصر به ماموران مراجعه کرد و اظهار داشت: در خیابان کمیل در حال تردد بودم که ناگهان راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت مقابل من ایستاده و خود را پلیس معرفی کردند. شاکی ادامه داد: سپس مرا به داخل یک کوچه کشانده و با تهدید گردنبند طلا و انگشتر گران قیمت […]

بصیر،فردی به نام ناصر به ماموران مراجعه کرد و اظهار داشت: در خیابان کمیل در حال تردد بودم که ناگهان راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت مقابل من ایستاده و خود را پلیس معرفی کردند.

شاکی ادامه داد: سپس مرا به داخل یک کوچه کشانده و با تهدید گردنبند طلا و انگشتر گران قیمت بنده را زورگیری کردند و از محل متواری شدند.

پرونده ای در این رابطه تشکیل شد و رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت تا اینکه مجدد دیروز یک مورد زورگیری به همین روش در خیابان اردشیر به ماموران گزارش شد که به دلیل حساسیت موضوع تمام اکیپ‌های منطقه هفت چنار تلاش خودشان را جهت دستگیری متهمان آغاز کردند.

۲ متهم ۱۸ ساله که توسط پلیس شناسایی شده بودند، سرانجام در پاتوقشان دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به کلانتری منتقل شدند.

سرهنگ قدرت الله حق پرست رئیس کلانتری ۱۱۱ هفت چنار درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: متهمان پس از رویارویی با شکات به جرم خود اعتراف کرد.

گفتنی است، دو جوان تبهکار برای تکمیل تحقیقات و شناسایی سایر مالباختگان در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news