امروز : پنج شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیشتازی آیت الله آملی لاریجانی در انتخابات مجلس خبرگان از حوزه مازندران

بصیر،نظر سنجی معتبر انجام شده از مردم حوزه انتخابیه مازندران از بین داوطلبان انتخابات خبرگان رهبری ، حکایت از قرار گرفتن آیت الله صادق آملی لاریجانی در جایگاه نخست این نظرسنجی ها دارد. سخنرانی‌ها و مواضع صریح  آیت‌الله صادق آملی لاریجانی و استقبال و همراهی مردم ولایت مدار استان مازندران از مواضع ایشان در روزهای […]

بصیر،نظر سنجی معتبر انجام شده از مردم حوزه انتخابیه مازندران از بین داوطلبان انتخابات خبرگان رهبری ، حکایت از قرار گرفتن آیت الله صادق آملی لاریجانی در جایگاه نخست این نظرسنجی ها دارد.

سخنرانی‌ها و مواضع صریح  آیت‌الله صادق آملی لاریجانی و استقبال و همراهی مردم ولایت مدار استان مازندران از مواضع ایشان در روزهای اخیر با بازتابی گسترده در رسانه های داخلی و خارجی همراه بوده است.

مشاهدات عینی از حضور پررنگ و دور از انتظار اقشار مختلف مردم مازندران در اکثر سخنرانی های انتخاباتی آیت الله آملی لاریجانی علیرغم تلاش های رسانه ای دشمنان این مرز و بوم در کمینه سازی این حضور مردمی، نشان از محبوبیت این چهره انقلابی و مردمی در میان مردم آگاه استان مازندران دارد و به جرات می توان آیت الله صادق لاریجانی را کاندیدای محبوب و مورد اقبال عمومی مردم استان مازندران دانست.

سفیرهراز

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news