امروز : شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ولی‌الله نانواکناری به بهارستان راه یافت

بصیر، با پایان یافتن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان، نتیجه نهایی شمارش آرا در برخی از حوزه‌های انتخابی به پایان رسیده است و مردم نمایندگان خود در برخی از شهرها را شناخته‌اند. به گزارش منابع موثق، در حوزه انتخابی بابلسر و فریدونکنار سردار ولی‌الله نانواکناری با ۳۹۶۷۳ رای نماینده مجلس دهم شورای اسلامی این […]

بصیر، با پایان یافتن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان، نتیجه نهایی شمارش آرا در برخی از حوزه‌های انتخابی به پایان رسیده است و مردم نمایندگان خود در برخی از شهرها را شناخته‌اند.

به گزارش منابع موثق، در حوزه انتخابی بابلسر و فریدونکنار سردار ولی‌الله نانواکناری با ۳۹۶۷۳ رای نماینده مجلس دهم شورای اسلامی این دو شهرستان است و مقداد نجف‌نژاد با ۲۶۵۷۰ رای پس از ۴ دوره حضور در بهارستان، در این دوره دوم شد و از راه‌یابی به بهارستان بازماند.

نکته جالب توجه رای‌گیری روز گذشته در فریدونکنار «نه» قاطع مردم این شهرستان به کاندیدای اصلاح‌طلبان بود به طوری‌که از مجموع حدود ۸ هزار رای این کاندیدا تنها ۷۱۵ رای وی متعلق به شهرستان فریدونکنار بود.

به گزارش بصیر، آمار دقیق تعداد آرا پس از تائید فرمانداری منتشر می‌شود.

دیدگاه بینندگان
 • بسم الله

  تاریخ : ۸ - اسفند - ۱۳۹۴

  سلام علیک
  میخواستم بدانم که آیا اطلاح طلبان فریدونکنار-بابلسر ؛واقعا تا کنون خود را رقیب سردار نانوا معرفی کرده اند یا … اینکه سکوت آنها در مواجه با سردار نشانه چه بود .

  و سوال دیگرم ، آیا جاییکه ارق وطن وجود دارد ( حب “الوطن” ، نصف الایمان) ، تا چه حد میتوان عاقلانه و بر علوم مطالعاتی غیر منطقه ای ویا بهتر است گفت ، حزبی و جناحی و با سیاست ورزی کامل پیش رفت ویک جوان مرد تحصیل کرده را در مقایسه با یک سردار نظامی با تجربه و “مردمی” قرار داد ، و مردم عوام را راضی کرد یا فریب داد؟

  وحال هردو حزب اصلاح و اصول باید مراقب و آگاه و کمک حال ایشان باشند(!) که این رای (شاید) جز با این حالات ذکر شده ممکن نبود و ممکن بود تقسیم رای هایی نزدیک بهم انجام گیرد ویا کار به مرحله های پساانتخابات هم میکشید .
  و خدا را شکر همه با آرامش در کنار هم بودند .
  و برای اعتلای این “وطن” باید کوشید.


  پاسخ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news