امروز : شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۸ - ۲۱:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۴۰ سال حبس برای قاتل ۱۷ ساله‌ای که معلم خود را کشت

بصیر،یک نوجوان آمریکایی در “ماساچوست” به دلیلی قتل معلم خود محاکمه می‌شود. این نوجوان ۱۷ ساله متهم است که معلم ریاضی ۲۴ ساله خودش را با تیغ موکت‌بری به قتل رسانده‌است. قاضی پرونده ، “دیوید لووی”(David Lowy)، این نوجوان ۱۷ ساله به نام “فیلیپ چیسم”(Philip Chism) را به دلیل قتل معلم ریاض خود، خانم “کالین […]

بصیر،یک نوجوان آمریکایی در “ماساچوست” به دلیلی قتل معلم خود محاکمه می‌شود.

این نوجوان ۱۷ ساله متهم است که معلم ریاضی ۲۴ ساله خودش را با تیغ موکت‌بری به قتل رسانده‌است.

قاضی پرونده ، “دیوید لووی”(David Lowy)، این نوجوان ۱۷ ساله به نام “فیلیپ چیسم”(Philip Chism) را به دلیل قتل معلم ریاض خود، خانم “کالین ریتزر”(Colleen Ritzer) به حداقل ۴۰ سال زندان محکوم کرد.

“او شر مطلق است و شر هرگز نمی‌تواند بهبود یابد” این جمله را مادر “کالین” در جلسه دادرسی و خطاب به هیئت منصفه درباره تقاضای احتمالی برای آزادی مشروط برای “دیوید” عنوان کرد و از قاضی دادگاه برای “دیوید” درخواست اعدام کرد.

قاضی دادگاه برای این نوجوان به جرم تجاوز، قتل و سرقت از معلم خود ۴۰ سال زندان تعیین کرد. دادگاه می‌تواند پس از ۲۵ سال و به دلیل اینکه متهم یک نوجوان است برای او آزادی مشروط صادر کند؛ در واقع این نوجوان زمانی واجد شرایط آزادی مشروط خواهد بود که ۵۴ ساله شده است.

به گزارش سی‌ان‌ان، “دیوید” خانم معلم ۲۴ ساله خود را با یک تیغ موکت‌بری در حمام دبیرستان “دنورس”(Danvers)، در بعد از ظهر روز ۲۲ اکتبر ۲۰۱۳، بعد از پایان کلاس به قتل رسانده بود؛ بدن خانم “ریتزر” بعدها در جنگلی نزدیکی مدرسه پیدا شد.

هیئت داوران در ماه دسامبر او را برای قتل عمد، تجاوز به عنف و سرقت مجرم تشخیص داد.

در طول محاکمه، وکیل مدافع “دیوید” استدلال  کرد که وی از یک اختلال روانی از سنین کودکی رنج می‌برد و او در زمان کشتن خانم “ریتزر” دچار توهم بوده است.

دادستان پرونده “کیت مک دوگال” استدلال کرد وکیل پرونده را رد کرد و آن را وارد ندانست.

در سال ۲۰۱۲، دیوان عالی آمریکا اعلام کرد که احکام اجباری آزادی مشروط برای نوجوانان متهم به قتل، نقض قانون اساسی است.

این نوجوان ۱۷ ساله در حال حاضر در یک مرکز نگهداری جوانان نگهداری می‌شود و در انتظار اجرای حکم است.

کارمندشمال

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news