امروز : یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تقدیر ستاد انتخاباتی آیت الله آملی لاریجانی از مردم

بصیر،حق شناسی و تبریک به مردم شریف و با بصیرت ، هوشمند و انقلابی مازندران و آمل که با خلق حماسه دیگر در تاریخ پر افتخار عرصه های سیاسی و اجتماعی حماسه ای دیگر خلق کردند و با بالاترین رای در امل و مازندران موجب انتخاب ایشان شدند . مردم شریف آمل با مشارکت حد اکثری […]

بصیر،حق شناسی و تبریک به مردم شریف و با بصیرت ، هوشمند و انقلابی مازندران و آمل که با خلق حماسه دیگر در تاریخ پر افتخار عرصه های سیاسی و اجتماعی حماسه ای دیگر خلق کردند و با بالاترین رای در امل و مازندران موجب انتخاب ایشان شدند .

مردم شریف آمل با مشارکت حد اکثری در روز ۷ اسفند ماه ،خصوصا حضور آگاهانه در انتخابات مجلس خبرگان رهبری با  انتخاب حضرت آیت ا،،، آملی لاریجانی این شخصیت بی بدیل با جامعیت علمی ، فقهی و اجتهادی که مورد وثوق رهبرمعظم انقلاب  و علامه حسن زاده آملی هستند ، موجبات سر افرازی اسلام و ایران و صیانت از سرمایه های ارزشمند اسلامی و انسانی آمل عزیز شدند .
لازم میدانیم به خاطر این همه محبت و شور توام با شعور سیاسی  از فرد فرد شهروندان وروستاییان عزیز و همه بزرگوارانی  که با حضور در ستاد انتخاباتی آیت الله آملی لاریجانی زمینه ساز این حماسه بودند تقدیر وتشکر نماییم  .

ستاد انتخاباتی آیت الله آملی لاریجانی

هرازنیوز

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news