امروز : دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرابرتر فریدونکنار با اقتدار به دور دوم لیگ کشور صعود کرد

به گزارش بصیر، از سری رقابت‌های لیگ فوتبال امیدهای مناطق کشور که طی ۷ روز به میزبانی قائمشهر برگزار شد، تیم فرابرتر فریدونکنار در گروه شمال این مسابقات با ۱۰ امتیاز به عنوان تیم نخست به مرحله بعد صعود کرد و ملی حفاری اهواز دوم شد. بر اساس این گزارش، تیم امید فرابرتر فریدونکنار در […]

به گزارش بصیر، از سری رقابت‌های لیگ فوتبال امیدهای مناطق کشور که طی ۷ روز به میزبانی قائمشهر برگزار شد، تیم فرابرتر فریدونکنار در گروه شمال این مسابقات با ۱۰ امتیاز به عنوان تیم نخست به مرحله بعد صعود کرد و ملی حفاری اهواز دوم شد.

بر اساس این گزارش، تیم امید فرابرتر فریدونکنار در آخرین بازی در این مرحله در قائمشهر به مصاف تیم پدیده این شهر رفت و در پایان با نتیجه ی ۲ بر ۱ و با گل‌های دقیقه ۷۰ امیرحسین ضربی کناری و دقیقه ۸۰ رضا قلی‌نیا این مسابقه را با پیروزی پشت سرگذاشت و با ۱۰ امتیاز به عنوان صدرنشین به مرحله ی بعد صعود کرد.

گفتنی است فرابرتر در این رقابت‌ها ۲ بر ۱ پدیده قائمشهر را شکست داد، با نتیجه ۲ بر صفر از سد پارسه تهران گذشت، در برابر صبا قم با نتیجه ۷ بر صفر به پیروزی رسید، و در برابر ملی حفاری اهواز یک بر یک به تساوی رضایت داد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news