امروز : دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۱۰ - ۱۷:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ماجرای سوختن نوزاد در بیمارستان صومعه سرا

بصیر،دکتر ایرج حریرچی روز دوشنبه در نشست خبری به ماجرای نوزاد ۷ روزه صومعه سرایی که گفته می شود بر اثر قرار گرفتن در دستگاه دچار سوختگی شده و فوت کرده است، گفت: ماجرا آن طور که در فضای مجازی منتشر شده است، نیست. وی با تکذیب مرگ این نوزاد، اظهار داشت: آنچه در فضای […]

بصیر،دکتر ایرج حریرچی روز دوشنبه در نشست خبری به ماجرای نوزاد ۷ روزه صومعه سرایی که گفته می شود بر اثر قرار گرفتن در دستگاه دچار سوختگی شده و فوت کرده است، گفت: ماجرا آن طور که در فضای مجازی منتشر شده است، نیست.

وی با تکذیب مرگ این نوزاد، اظهار داشت: آنچه در فضای مجازی گفته شده که این نوزاد به دنبال قرار گرفتن در دستگاه دچار سوختگی شده است، واقعیت ندارد.

حریرچی با اشاره به معاینه این نوزاد توسط سه متخصص پوست که شب گذشته در بیمارستان صورت گرفت، گفت: این نوزاد دچار یک بیماری به نام «فوراس» شده است و اصلا ماجرای سوختگی او بر اثر قرار گرفتن در دستگاه واقعیت ندارد.

سخنگوی وزارت بهداشت با ابراز همدردی با والدین این نوزاد که بعد از ۹ سال صاحب فرزند شده اند، گفت: آنچه مسلم است ما هم از ابتلای این نوزاد به بیماری ناراحت هستیم اما واقعیت این است که این نوزاد به هیچ عنوان دچار سوختگی در دستگاه نشده است.

وی افزود: آنچه را که از وضعیت این نوزاد به بنده گزارش داده اند، او حتی شب گذشته شیر خورده است.

پیش از این گفته شده بود در بیمارستانی در صومعه سرا یک پرستار با زیاد کردن درجه دستگاه باعث سوختگی ۸۰ درصدی نوزادی سه روزه شده است.

افکارنیوز

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news