امروز : سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷ - ۲۰:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ری عجیب عباس‎زاده برای استقلالی‌ها

بصیر، عباس زاده که در تمرین آخر پیش از رویارویی با گسترش فولاد تبریز، دچار مصدومیت شد و این بازی را از دست داد در گفت‌وگوهایی که با رسانه ها انجام داد مدعی شد که آسیب دیدگی اش چندان جدی نیست و می‌ تواند در دربی به میدان برود. اما معلوم نیست وضعیت مصدومیت او به […]

بصیر، عباس زاده که در تمرین آخر پیش از رویارویی با گسترش فولاد تبریز، دچار مصدومیت شد و این بازی را از دست داد در گفت‌وگوهایی که با رسانه ها انجام داد مدعی شد که آسیب دیدگی اش چندان جدی نیست و می‌ تواند در دربی به میدان برود. اما معلوم نیست وضعیت مصدومیت او به یکباره چه روندی را طی کرد که حالا طبق اعلام کادرپزشکی احتمال غیبت او بیشتر از حضورش در میدان است. آن هم در حالی که نگرانی ها در مورد وضعیت پیام صادقیان بیشتر از او بود، اما حالا صادقیان به دربی خواهد رسید و وضعیت عباس زاده مبهم است.


در هر صورت عباس زاده بسیار امیدوار است تا خودش را به این بازی بزرگ برساند و به شدت هم خوشبین است که در این مسابقه گلزنی کند. به گونه ای که در گفت‌وگو با تعدادی از همبازیانش مدعی شده، در صورتی که دروازه استقلال را باز کند، ۶بار پشت سر هم به نشانه عدد مقدس پرسپولیسی ها پشتک خواهد زد. حال باید دید عباس زاده اصلا به دربی خواهد رسید یا نه؟

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news