امروز : چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۸/۲۸ - ۱۵:۵۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعطای وام خود اشتغالی به ۱۳ مددجو

به گزارش بصیر، محمد برهود در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، اظهار داشت: برنامه های فرهنگی، ورزشی، کلاسهای آموزشی، نمایشگاه مبارزه با اعتیاد از جمله برنامه های مهمی بود که در این کمیته تا به امروز برگزار شده است. وی تصریح کرد: مشاور گروهی، کلاسهای آموزشی، مسابقات […]

به گزارش بصیر، محمد برهود در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، اظهار داشت: برنامه های فرهنگی، ورزشی، کلاسهای آموزشی، نمایشگاه مبارزه با اعتیاد از جمله برنامه های مهمی بود که در این کمیته تا به امروز برگزار شده است.

وی تصریح کرد: مشاور گروهی، کلاسهای آموزشی، مسابقات فرهنگی ورزشی، شناسایی دانش آموزان در معرض خطر، نمایش خیابانی، تبلیغات محیطی و گفتمان دینی از دیگر برنامه های اجرایی مان بوده است.

رئیس کمیته فرهنگی پیشگیری از اعتیاد، اذعان داشت: به ۱۳ نفر از مددجویان وام خود اشتغالی دادیم و ۶۰ نفر نیز در نوبت هستند، همچنین تعدادی از بیماران که اعتیاد را ترک کرده اند امتیاز آب و برق اختصاص داده شد.

 

وی افزود: ۶۰ پرونده به فنی و حرفه ای معرفی شده اند که پس از آموزش وام به آنها نیز تعلق می گیرد، همچنین کلاس های پیشگیری، برگزاری جلسات با خانواده ها در مهد کودک از دیگر برنامه های این کمیته بوده است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news