امروز : چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۸/۲۸ - ۲۰:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تسلیت وزیر ورزش و کمیته المپیک برای درگذشت مظلومی

بصیر، محمود گودرزی با ارسال پیامی درگذشت غلامحسین مظلومی، پیشکسوت فوتبال ایران را به جامعه ورزشی به ویژه فوتبال ایران تسلیت گفت.   وزیر ورزش و جوانان در این پیام با آرزوی رحمت و آمرزش برای این پیشکسوت ارزنده و با اخلاق ورزش کشورمان برای وابستگان آن مرحوم صبر و اجر جزیل از خداوند متعال خواستار […]

بصیر، محمود گودرزی با ارسال پیامی درگذشت غلامحسین مظلومی، پیشکسوت فوتبال ایران را به جامعه ورزشی به ویژه فوتبال ایران تسلیت گفت.

 

وزیر ورزش و جوانان در این پیام با آرزوی رحمت و آمرزش برای این پیشکسوت ارزنده و با اخلاق ورزش کشورمان برای وابستگان آن مرحوم صبر و اجر جزیل از خداوند متعال خواستار شد.

 

همچنین کمیته ملی المپیک طی پیامی درگذشت غلامحسین مظلومی پیشکسوت ورزش و فوتبال کشور را به خانواده محترم وی، مردم و جامعه ورزش تسلیت گفت.

 

درمتن پیام تسلیت آمده است: بار دیگر جامعه ورزش کشور داغدار از دست دادن عزیزی شد که سالیان سال با گلهای زیبای خود شادیهای بسیاری برای دل مردم و هموطنانش به ارمغان آورد و امروز غم از دست دادن این عزیز ضایعه ای است سخت و جانگذاز، ضمن تسلیت در گذشت پیشکسوت اخلاق مدار ورزش کشور به جامعه ورزش،اهالی فوتبال و خانواده محترم آن از خداوند متعال برای وی غفران الهی و برای بازماندگانش صبری جمیل آرزومندیم. عزیزی که اگر چه از پیش ما رفت ولی نامش در اذهان مردم باقی خواهد ماند.

 

 

صدخبر

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news