امروز : پنج شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۸/۲۹ - ۱۱:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سفارش واردات ۲۰۰ هزار کفش چینی توسط عضو اتحادیه/ واردات یک میلیون پیراهن مشکی چینی در محرم

بصیر،  ابراهیمی دبیر شورای مشترک اتاق ایران و ترکیه امروز در همایش کارآفرینی و تولید ملی با اشاره به اینکه کارهای موجود و گذشته در حال از بین رفتن است، اظهار داشت: آیا احیا و تثبیت مشاغل موجود کارآفرینی محسوب نمی‌شود؟ در گذشته ۳۵۵ هزار جواهرساز، طلاساز و میناکار داشتیم که اکنون فقط ۵۰ هزار نفر […]

بصیر،  ابراهیمی دبیر شورای مشترک اتاق ایران و ترکیه امروز در همایش کارآفرینی و تولید ملی با اشاره به اینکه کارهای موجود و گذشته در حال از بین رفتن است، اظهار داشت: آیا احیا و تثبیت مشاغل موجود کارآفرینی محسوب نمی‌شود؟ در گذشته ۳۵۵ هزار جواهرساز، طلاساز و میناکار داشتیم که اکنون فقط ۵۰ هزار نفر از آنها باقی مانده است، در حالی که گزارش شده محرم امسال نیز یک میلیون دست پیراهن مشکی از چین وارد شده است.


وی با بیان اینکه بازار جواهرات ایران به دست ترکیه افتاد، گفت: ۴ میلیارد دلار ارزش صادرات جواهرات ترکیه به دیگر کشورها است.

ابراهیمی با بیان اینکه در کنار کارآفرینی نیاز به انجمن بازآفرینی داریم، تصریح کرد: ۴ میلیون دلار ارزش صادرات کشور ترکیه به روسیه بوده، در حالی که ۲۵۵ هزار کفاش ما در حال بحران هستند، وقتی کفاشی از بین برود، چرم‌سازی هم از بین خواهد رفت./آ

به گفته این فعال بخش خصوصی باید از دولت بخواهیم که از ورود کالاهایی که توان تولید داخل دارند جلوگیری شود.

وی با اشاره به اینکه یک از اعضای اتحادیه کفش سفارش ۲۰۰ هزار کفش چینی داده است، گفت: چرا اصلاً باید این گونه فردی عضو اتحادیه باشد و این کار را انجام دهد، باید با همبستگی و همت مدیران و اتحادیه جلو ورود آزادانه کالا به کشور را بگیریم.

 

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news