وبلاگستان

آرشیو

عضو شورای شهر فریدونکنار خواستار شد

عضو شورای شهر فریدونکنار با ارائه راهکارهایی در مبارزه با مواد مخدر خواستار وضع مجازات های سنگین برای تهیه‌کنندگان این مواد خانمان سوز شد.

بصیر، سیده نازبانو عزیزی کناری در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، اظهار داشت: با ایجاد مرکز مشاوره و راهنمایی نوجوانان در سطح گسترده، رفع مشکل بیکاری والدین و مهار تورم، جلوگیری از تراکم و افزایش جمعیت در منطقه فقیرنشین و ایجاد جوی صمیمی با جوانان و نوجوانان برای ارائه مشکلاتشان می توانیم تا حدود زیادی از گسترش مواد مخدر در بین مردم جلوگیری کنیم.

وی با بیان اینکه با چاپ مقاله های ارزنده در روزنامه ها و مجله های معتبر برای رفع نقص تربیتی در نوجوانان برای والدین نیز می توانیم از این عامل خانمان سوز جلوگیری کنیم، گفت: آموزش استفاده سودمند از اوقات فراغت، اجرای فوق برنامه هایی نظیر تئاتر، نمایشنامه، مسابقه و ایجاد مراکز ورزشی و کتابخانه نیز از دیگر راهکارهای کنترل این امر است.

 

این عضو شورای شهر فریدونکنار در ادامه خواستار پرورش ماموران خبره و ماهر برای مبارزه با مواد مخدر شد و عنوان داشت: وضع مجازات های سنگین برای تهیه‌کنندگان قاچاق، استفاده از وسایل فنی و پیشرفته برای کشف مواد مخدر و کنترل شدید و پیگیری مراکزی که امکان تولید و پخش مواد مخدر در آنها زیاد است.

کد خبر: 47657

نویسنده:

تاریخ زمان انتشار:۲۹ آبان ۱۳۹۳

نسخه قابل چاپ:

برچسب ها

  • ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید