امروز : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱ - ۲۳:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برای گرفتن نوبت زنبیل بگذارید/ ویزیت بیش از ۲۵ نفر ممنوع!

به گزارش بصیر، شنیده ها حاکی از آن است که اگر قصد گرفتن نوبت در بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار را دارید باید از ساعت ۴ صبح در صف چند متری و در جلوی درب بیمارستان تجمع کنید و به ترتیب نام خود را در کاغذی که به روی دیوار چسبانده شده ، بنویسید. در […]

به گزارش بصیر، شنیده ها حاکی از آن است که اگر قصد گرفتن نوبت در بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار را دارید باید از ساعت ۴ صبح در صف چند متری و در جلوی درب بیمارستان تجمع کنید و به ترتیب نام خود را در کاغذی که به روی دیوار چسبانده شده ، بنویسید.

در حالیکه امروزه با پیشرفت تکنولوژی و آمدن دستگاه نوبت دهی به اکثر بیمارستان ها حتی در بهداری ها نوبت گرفتن بیماران و همچنین وقت پرسنل بیمارستان و بیماران مدیریت می شود و کمتر برای گرفتن نوبت بیماران دچار دردسر می شود و حتی در برخی موارد سیستم نوبت دهی اینترنتی هم شده است اما بیمارستان امام از طرح این  نوبت دهی نه تنها عقب مانده بلکه در همان زمان عهد بوق مانده  و از قضا مدل نوبت گیری زنبیل گذاشتن  را در دستور کار خود قرار داده است.

در نوبت دهی زنبیلی  فرد بیمار مجبور می شود از ساعت ۴ صبح  خود را برای گرفتن نوبت به بیمارستان برساند، اگر بیمار نتواند در زمان مقرر برای نام نویسی در آن برگه مذکور خود را  به بیمارستان برساند باید روز دیگری به بیمارستان مراجعه کند.

در حالتی دیگر اگر بیماری از یکی از روستاهای فریدونکنار بخواهد برای گرفتن نوبت به بیمارستان بیاید باید از ساعت ۳ صبح اقدام به این عمل کند.

نکته قابل تامل آن است که تعدادی از پزشکان تنها ۲۵ بیمار را ویزیت می کنند و اگر شخصی به عنوان بیست و ششمین بیمار ثبت نام کرده باشد نمی تواند نزد پزشک مورد نظر برود.

به نظر می رسد مسئولین بیمارستان امام خمینی فریدونکنار در وهله اول فکری به حال سیستم نوبت دهی بیمارستان کنند و همچنین با تدابیر اصولی به پزشکان خود تاکید داشته باشند که سقف ویزیت بیمار را منحصر به ۲۵ نفر در روز نکنند و به رنج بیمار با اجرای چنین طرح هایی نیفزایند.

 

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news