وبلاگستان

آرشیو

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به توانمندی‌های بسیج در زمینه‌های مختلف گفت: هم‌اکنون ۱۵۰۷ گردان بیت‌المقدس در بسیج فعالند که در زمان خطر به میدان خواهند آمد.

بصیر، سردار محمدرضا نقدی فرمانده سازمان بسیج مستضعفین در اولین جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج با بیان اینکه آنچه امام و رهبری درباره بسیج فرمودند در نظر برخی افراد اغراق‌آمیز جلوه می‌کند، گفت: اگر امام راحل فرمودند بسیج مدرسه عشق است تجلی آن را در عمل فرماندهان و بسیجیان می‌بینیم.


سردار نقدی با اشاره به ظرفیت‌های عملیاتی بسیج اظهار داشت: ما امروز ۱۵۰۷ گردان بیت‌المقدس و ۵۰۰ گردان امام حسین (ع) و امام علی (ع) داریم.

وی ادامه داد: این گردان ها به صورت صددرصد داوطلبانه بوده و زمانی که خطری رخ دهد به صحنه خواهند آمد.

رئیس ستاد بسیج مستضعفین ادامه داد: هم‌اکنون بیش از هزار و ۱۵۰ حلقه تربیتی صالحین در بسیج فعال است و اساتید و مربیان این حلقه‌ها بدون هیچ گونه امتیازی خود را وقف کرده‌اند و جوانانی نیز در بسیج حضور دارند که در مناطق محروم بدون چشم‌داشت در مناطق محروم مشغول خدمت‌رسانی‌ هستند.

وی با اشاره به وحدت شیعه و سنی در قالب بسیج اظهار داشت: آخرین شهید بسیج یکی از بسیجیان اهل سنت به نام محمددرزاده بود؛ تروریست‌ها از آن سوی مرز با ۶۰۰ کیلوگرم مواد منفجره به پایگاه این بسیجی حمله کردند ولی او ۴ ساعت مقاومت کرد تا نیروهای کمکی برسند و در این دفاع کوچکترین سستی از خود نشان نداد.

 

 

تیتر یک

کد خبر: 47862

نویسنده:

تاریخ زمان انتشار:۰۱ آذر ۱۳۹۳

نسخه قابل چاپ:

برچسب ها

  • ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید