امروز : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱ - ۲۳:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۵۰۷ گردان بیت‌المقدس در بسیج فعالیت می‌کنند/ آخرین شهید بسیج از میان اهل سنت بود

بصیر، سردار محمدرضا نقدی فرمانده سازمان بسیج مستضعفین در اولین جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج با بیان اینکه آنچه امام و رهبری درباره بسیج فرمودند در نظر برخی افراد اغراق‌آمیز جلوه می‌کند، گفت: اگر امام راحل فرمودند بسیج مدرسه عشق است تجلی آن را در عمل فرماندهان و بسیجیان می‌بینیم. سردار نقدی با اشاره به ظرفیت‌های […]

بصیر، سردار محمدرضا نقدی فرمانده سازمان بسیج مستضعفین در اولین جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج با بیان اینکه آنچه امام و رهبری درباره بسیج فرمودند در نظر برخی افراد اغراق‌آمیز جلوه می‌کند، گفت: اگر امام راحل فرمودند بسیج مدرسه عشق است تجلی آن را در عمل فرماندهان و بسیجیان می‌بینیم.


سردار نقدی با اشاره به ظرفیت‌های عملیاتی بسیج اظهار داشت: ما امروز ۱۵۰۷ گردان بیت‌المقدس و ۵۰۰ گردان امام حسین (ع) و امام علی (ع) داریم.

وی ادامه داد: این گردان ها به صورت صددرصد داوطلبانه بوده و زمانی که خطری رخ دهد به صحنه خواهند آمد.

رئیس ستاد بسیج مستضعفین ادامه داد: هم‌اکنون بیش از هزار و ۱۵۰ حلقه تربیتی صالحین در بسیج فعال است و اساتید و مربیان این حلقه‌ها بدون هیچ گونه امتیازی خود را وقف کرده‌اند و جوانانی نیز در بسیج حضور دارند که در مناطق محروم بدون چشم‌داشت در مناطق محروم مشغول خدمت‌رسانی‌ هستند.

وی با اشاره به وحدت شیعه و سنی در قالب بسیج اظهار داشت: آخرین شهید بسیج یکی از بسیجیان اهل سنت به نام محمددرزاده بود؛ تروریست‌ها از آن سوی مرز با ۶۰۰ کیلوگرم مواد منفجره به پایگاه این بسیجی حمله کردند ولی او ۴ ساعت مقاومت کرد تا نیروهای کمکی برسند و در این دفاع کوچکترین سستی از خود نشان نداد.

 

 

تیتر یک

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news