امروز : یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نمایشگاه کتاب با طعم مونواکسید کربن در فریدونکنار/ تصاویر

بصیر، در حاشیه برپایی نمایشگاه کتاب، به صحنه‌ای جالب برخوردیم که تعجب تمامی افراد حاضر در آن نمایشگاه را برانگیخت. به علت سردی هوا و نبود امکانات، مسئول نمایشگاه در اقدامی بسیار خطرناک، لوله بخاری را در سطل آب قرار داد تا بتواند از گرمای آن برای تعدیل هوای نمایشگاه بهره برد. با توجه به […]

بصیر، در حاشیه برپایی نمایشگاه کتاب، به صحنه‌ای جالب برخوردیم که تعجب تمامی افراد حاضر در آن نمایشگاه را برانگیخت.

به علت سردی هوا و نبود امکانات، مسئول نمایشگاه در اقدامی بسیار خطرناک، لوله بخاری را در سطل آب قرار داد تا بتواند از گرمای آن برای تعدیل هوای نمایشگاه بهره برد.

با توجه به گفته این مسئول مبنی بر تلاش های فراوان شهرداری در برپایی هرچه بهتر این نمایشگاه، شایسته بود که شهرداری نیز برای این امر بسیار مهم تدابیر لازم را می اندیشید.

اما نکته جالب دیگری که در این کار نمایان است، درب های باز محل نمایشگاه و روشن بودن بخاری با شعله های زیاد بود که متاسفانه انرژی بسیار زیادی به هدر رفت.

به گزارش بصیر، همه ما می دانیم که از لحاظ علمی در چنین شرایطی مونواکسید کربن که یک گاز سمی و بسیار خطرناک و مرگ آفرین برای انسان است در فضای این نمایشگاه پخش می شود که جان بازدیدکنندگان را به خطر می اندازد.

به نظر می رسد شهرداری فریدونکنار که مکان برای برگزاری این نمایشگاه را در اختیار این فرد قرار داده است، تدبیری برای این موضوع مهم که با جان انسان و هدررفت انرژی در ارتباط است لحاظ می کرد.

DSCN9176

 

DSCN9172

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news