امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تجربیات خادمان اسبق شهرداری مورد استفاده قرار گیرد

بصیر، حجت الاسلام محمد باقر محمدی لائینی در گردهمایی شهرداران دوره های مختلف نکا در سالن جلسات شورای شهر، بیان داشت: مسئولان امور شهری باید با باز بینی و بررسی نقاط قوت و همچنین الگو برداری از مدیریت شهری صحیح شهرداران در دوره های مختلف خدمتشان، بهترین نسخه و محصول را جهت برون رفت از معضلات […]

بصیر، حجت الاسلام محمد باقر محمدی لائینی در گردهمایی شهرداران دوره های مختلف نکا در سالن جلسات شورای شهر، بیان داشت: مسئولان امور شهری باید با باز بینی و بررسی نقاط قوت و همچنین الگو برداری از مدیریت شهری صحیح شهرداران در دوره های مختلف خدمتشان، بهترین نسخه و محصول را جهت برون رفت از معضلات شهرستان استفاده کنند.

 

وی افزود: متولیان امور شهرداری و اعضای شورای شهر، براساس اصول و محتوا، مدیریت شهری و به دور از هر گونه اسم و رسم بازی و بزرگنمایی در شهرستان، از مرزهای تعیین شده بهترین عملکردها را به جای بگذارند.

 

امام جمعه نکا با اشاره به تجربیات سکانداران شهرداری در دوره های اخیر تصریح کرد: متولیان امور شهری که در برهه های اخیر به عنوان شهردار بر مسند شهرداری خدمت می کردند، هم اکنون می توانند با تجربیات خود که از شهر، استان، کشور و سفرهای خارجی کسب کردند، معضلات شهر گره گشایی کنند.

 

حجت الاسلام محمدی لائینی گفت: درصد پیشرفت و ضعف شهرداران در زمان عدم وجود و وجود شورای شهر، در سطح شهر باید بررسی شود تا کارآمدی مشارکت اعضای شورای شهر با شهرداری نمایان شود.

 

این مسئول، در پایان، تمرکز در مدیریت شهری را لازمه‌ی توسعه‌ی پایدار در شهرستان برشمرد و افزود: در راستای توسعه زیر ساخت های عمرانی و شهری باید جهاد اکبر در درون همهایجاد شود.

 

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news