وبلاگستان

آرشیو

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: فرهنگ بسیجی در ذیل ولایت توانست افتخارات بی نظیری را برای کشور ما و جهان اسلام به وجود آورد که استکبار جهانی برای نابودی این فرهنگ هیچ‌گاه از سر ما دست برنمی دارد.

بصیر،  سردار محمدحسین بابایی در تجمع بزرگ بسیجیان روز چهارشنبه در مصلای ساری، اراده مستکبران جهانی را ذوب کردن فرهنگ ملی از طریق سیطره رسانه ای توصیف کرد و اظهار داشت: بیمه شدن حرکت های رهایی‌بخش در جهان، مستلزم تشکیل بسیج مستضعفین بر مبنای الگوی ترسیمی حضرت امام خمینی(ره) است.


وی افزود: آمریکا و کشورهای اروپایی همانطور که امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری پیش بینی فرمودند، درگیر بحران های داخلی خود و گرفتار در باتلاق ظلم، فساد و تبعیض هستند و دیگر قدرت گذشته را ندارند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به قدرت خردکننده و بازدارنده جمهوری اسلامی در پاسخ به هر تهدید عملی، بیان داشت: لشکر ۲۵ کربلای مازندران به تنهایی برای نابودی کامل رژیم صهیونیستی کافی است و بسیجیان سایر استان‌ها برای از بین بردن بنای شیطانی امپریالیست‌ها آماده ایثارند.

این مسئول در پایان یادآور شد: دشمنان در صددند تا با برنامه های ماهواره‌ای، دین و ایمان و ولایت فقیه را تضعیف کنند و این ترفند دشمن است که می‌تواند به مملکت ما آسیب بزند ولی تا زمانی که پیرو امامت باشیم، امریکا همچنان نمی‌تواند هیچ غلطی بکند.

 

 

بلاغ

کد خبر: 48351

نویسنده:

تاریخ زمان انتشار:۰۶ آذر ۱۳۹۳

نسخه قابل چاپ:

برچسب ها

  • ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید