امروز : پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۰۶ - ۱۷:۳۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

لشکر ۲۵ کربلا به تنهایی برای نابودی کامل رژیم صهیونیستی کافی است

بصیر،  سردار محمدحسین بابایی در تجمع بزرگ بسیجیان روز چهارشنبه در مصلای ساری، اراده مستکبران جهانی را ذوب کردن فرهنگ ملی از طریق سیطره رسانه ای توصیف کرد و اظهار داشت: بیمه شدن حرکت های رهایی‌بخش در جهان، مستلزم تشکیل بسیج مستضعفین بر مبنای الگوی ترسیمی حضرت امام خمینی(ره) است. وی افزود: آمریکا و کشورهای اروپایی […]

بصیر،  سردار محمدحسین بابایی در تجمع بزرگ بسیجیان روز چهارشنبه در مصلای ساری، اراده مستکبران جهانی را ذوب کردن فرهنگ ملی از طریق سیطره رسانه ای توصیف کرد و اظهار داشت: بیمه شدن حرکت های رهایی‌بخش در جهان، مستلزم تشکیل بسیج مستضعفین بر مبنای الگوی ترسیمی حضرت امام خمینی(ره) است.


وی افزود: آمریکا و کشورهای اروپایی همانطور که امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری پیش بینی فرمودند، درگیر بحران های داخلی خود و گرفتار در باتلاق ظلم، فساد و تبعیض هستند و دیگر قدرت گذشته را ندارند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به قدرت خردکننده و بازدارنده جمهوری اسلامی در پاسخ به هر تهدید عملی، بیان داشت: لشکر ۲۵ کربلای مازندران به تنهایی برای نابودی کامل رژیم صهیونیستی کافی است و بسیجیان سایر استان‌ها برای از بین بردن بنای شیطانی امپریالیست‌ها آماده ایثارند.

این مسئول در پایان یادآور شد: دشمنان در صددند تا با برنامه های ماهواره‌ای، دین و ایمان و ولایت فقیه را تضعیف کنند و این ترفند دشمن است که می‌تواند به مملکت ما آسیب بزند ولی تا زمانی که پیرو امامت باشیم، امریکا همچنان نمی‌تواند هیچ غلطی بکند.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news