امروز : یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جدايي آندو به سود کدام بازیکن است؟

بصیر، در خریدهای اول فصل استقلال نام بازیکن فصل گذشته پدیده هم دیده می شد. محمدرضا خرسندنیا هافبک ۲۶ ساله پدیده امسال به استقلال آمد تا زیرنظر قلعه نویی به فوتبالش ادامه دهد. او که پست تخصصی اش هافبک دفاعی است در ابتدای فصل به خاطر مصدومیت همزمان مدافعان میانی استقلال مجبور شد کنار هرایر مگویان […]

بصیر، در خریدهای اول فصل استقلال نام بازیکن فصل گذشته پدیده هم دیده می شد. محمدرضا خرسندنیا هافبک ۲۶ ساله پدیده امسال به استقلال آمد تا زیرنظر قلعه نویی به فوتبالش ادامه دهد. او که پست تخصصی اش هافبک دفاعی است در ابتدای فصل به خاطر مصدومیت همزمان مدافعان میانی استقلال مجبور شد کنار هرایر مگویان در قلب خط دفاعی بازی کند که طبیعتا عملکرد چندان خوبی نداشت.

خرسندنیا در بازی با ذوب آهن و در شرایطی که آندرانیک تیموریان روی نیمکت نشسته بود، در کنار امید ابراهیمی به عنوان هافبک دفاعی استقلال بازی کرد و سبک بازی اش همانطوری بود که امیر قلعه نویی دوست دارد. یک بازیکن درگیر شونده و فیزیکی که ابایی از گرفتن کارت ندارد.

حالا و در شرایطی که احتمال جدایی تیموریان از استقلال، ۹۹ درصد است، خرسندنیا در کنار ابراهیمی هافبکهای دفاعی استقلال خواهند بود و خرسندنیا می تواند امیدوار باشد که از این به بعد همیشه نامش در ترکیب اصلی استقلال قرار خواهد گرفت.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news