وبلاگستان

آرشیو

رئیس اداره تبلیغات فریدونکنار:

رئیس اداره تبلیغات فریدونکنار گفت: در تمامی حرکات جامعه فرهنگ وجود دارد و تظاهر به دین‌داری دردی را مداوا نمی‌کند.

بصیر، حجت‌الاسلام محمدعلی ابراهیم‌نژاد در جلسه شورای فرهنگ عمومی فریدونکنار، اظهار کرد: در تمامی حرکات جامعه فرهنگ وجود دارد و تظاهر به دین‌داری دردی را مداوا نمی‌کند.

وی تصریح کرد: اسلام برای تمامی موضوع‌ها برنامه دارد و آن طوری که باید آن را به جامعه معرفی می‌کردیم تلاش نشده است.

رئیس اداره تبلیغات فریدونکنار با بیان اینکه برای هر امری در اسلام حدیث و روایت قابل استناد هست، خاطرنشان کرد: باید فرهنگ دینی را در جامعه پیاده کرده و سلیقه‌ای عمل نکنیم.

قهرمان کلیج رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار نیز در این جلسه، اظهار کرد: سهم اشتغال ورزشکاران در این شهرستان چقدر است.

وی تصریح کرد: در فریدونکنار خواستار سهم ۵ درصدی برای قهرمانان ملی خود هستیم و امیدواریم تحقق پیدا کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه با وجود ساحلی بکر در این شهرستان فضای ورزشی مناسبی نداریم، خاطرنشان کرد: در ساحل این شهرستان ورزش‌هایی چون بسکتبال، هندبال، فوتبال و والیبال ساحلی را می‌توانیم رونق دهیم که نیازمند حمایت مسئولان است.

کد خبر: 92369

نویسنده: panjere

تاریخ زمان انتشار:۱۳ دی ۱۳۹۴

نسخه قابل چاپ:

برچسب ها

  • ,

مطالب مرتبط

2 پاسخ به “تظاهر به دین‌داری در جامعه دردی را مداوا نمی‌کند”

  1. سلام گفت:

    سلام، اینها جلسات فرمالیته هست، گزارشی به بالاتر، هیچ دردی دوا نمی شود تا زمانیکه این فکر تو کله مسئولین ما هست، پیشرفتی نخواهیم کرد، همین مقدار فعالیت را مردم و جوانان بی ریا و رایگان کار می کنند، حقوق مسئولین قطع بشه میزارن میرن، حقوق میگرن کار نمیکنند، متاسفم که شهری به این خوبی مسئولین فعالی ندارد، ابراهیمی عزیز کجایی؟

  2. سلام گفت:

    چرا سایت فرمانداری فریدونکنار مثل بصیر نیوز کادری برای نظر ندارد، این نشانه ضعف سایت و مدیریت سایت هست که از نظرات مردم می ترسند و واهمه دارند، لطفا نسبت به این موضوع تذکر دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید