امروز : جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۹:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سرپوش گذاشتن بر جنایات رژیم صهیونیستی خیانت به بشریت است/ برخی کشورهای عربی در زمین دشمنان فلسطین بازی می‌کنند

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان یک روز خاطره‌انگیز و روزی است که میلیون‌ها روزه‌دار در گرمای طاقت‌فرسای هوا، آتش نفرت خود از رژیم کودک‌کش صهیونیستی و متحدان او با شعار “الله‌اکبر، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا و مرگ بر استکبار” فریاد می‌زنند. روز قدس و مسئله فلسطین یک مسئله جهانی است که باید توسط […]

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان یک روز خاطره‌انگیز و روزی است که میلیون‌ها روزه‌دار در گرمای طاقت‌فرسای هوا، آتش نفرت خود از رژیم کودک‌کش صهیونیستی و متحدان او با شعار “الله‌اکبر، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا و مرگ بر استکبار” فریاد می‌زنند.

روز قدس و مسئله فلسطین یک مسئله جهانی است که باید توسط سازمان ملل متحد و دیگر نهادهای حمایتی و حقوقی موردتوجه قرار گیرد که متأسفانه این نهادها چشمانشان با پول‌های آمریکایی و صهیونیستی پرشده و این‌همه کشتار مردم بی‌گناه و ویرانی‌های این رژیم اشغالگر را نمی‌بینند.

سعید تجری دانش‌آموخته کارشناس ارشد مطالعات خاورمیانه در گفت‌وگو با بلاغ گفت: روز جهانی قدس جلوه وحدت جهان اسلام و یکپارچگی امت اسلامی در موضوع فلسطین است.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) بارها خطر اسرائیل غاصب را گوشزد کرده بود، اظهار کرد: بسیاری از کشورهای غیراسلامی امروز پیام امام خمینی(ره) در روز ۱۶ مرداد سال ۱۳۵۸ را دریافت کردند و بر وحشی‌گری و اشغالگری این رژیم صحه می‌گذارند.

کارشناس مسائل خاورمیانه از سازمان‌های حقوقی جهان انتقاد کرد و یادآور شد: تا این حد سرپوش گذاشتن بر جنایات این رژیم غاصب و کودکش خیانت به بشریت است.

امام خمینی(ره) امام در روز ۲۵ مرداد ۱۳۵۸ در شهر قم بیان کردند “«روز قدس» یک روز جهانی است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابله ملت‌هایی است که در زیر فشار ظلم آمریکا و غیر امریکا بودند، در مقابل ابرقدرت‌هاست. روزی است که باید مستضعفین مجهز بشوند در مقابل مستکبرین، و دماغ مستکبرین را به خاک بمالند. و…”

کاظم عالی‌بیگی کارشناس مسائل سیاسی به خبرنگار ما گفت: روز قدس می‌تواند به‌عنوان روز وحدت‌بخش جهت همگرایی تمام مسلمانان جهان در برابر توطئه‌های بیگانگان به کار بیاید و ملل مسلمان را باهم متحد سازد.

وی نداشتن وحدت در بین مسلمانان را یک نقطه‌ضعف دانست و افزود: متأسفانه برخی کشورهای به‌ظاهر اسلامی ولی در باطن غیردینی میان مسلمانان جهان اختلاف‌افکنی می‌کنند و باعث تسهیل در کار دشمنان می‌شوند.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به این‌که امام خمینی(ره) روز قدس را روز وحدت مسلمانان در برابر مستکبرین اعلام کرد، گفت: امروز برخی کشورهای عربی به‌جای حمایت از فلسطین، در زمین دشمن او بازی می‌کنند و هزینه سنگینی را برای مسلمانان به بار می‌آورند.

عالی بیگی از عزم و اراده ملت ایران برای حضور درصحنه مبارزه با استکبار قدردانی و اظهار کرد: مردم همیشه درصحنه جمهوری اسلامی ایران با حضور پررنگ خود در روز جهانی قدس پاسخ محکمی را به رژیم غاصب اسرائیل و حامیان آن یعنی آمریکا می‌دهند.

به گزارش بلاغ، زمانی خواهد رسید که قدرت‌های پوشالی جهان دست از خشونت، کشتار و حمایت از رژیم‌های جنایتکار ازجمله رژیم صهیونیستی بکشند و دنیا پر از آرامش، صلح و آماده برای ظهور آن حضرت موعود(عج) شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news