امروز : سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۷:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خودداری آلمان و انگلیس از اقامت در مسکو!

تیم‌های ملی فوتبال آلمان و انگلیس به دلیل ترافیک سنگین شهر مسکو نمی‌خواهند اردوی خود را در پایتخت روسیه در زمان جام‌جهانی ۲۰۱۸ برپا کنند. جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه با شرکت ۳۲ تیم در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر برگزار خواهد شد. ۶۵ کمپ اردویی برای تیم‌های ملی شرکت‌کننده در این رقابت‌ها معرفی شده که ۲۳ کمپ […]

تیم‌های ملی فوتبال آلمان و انگلیس به دلیل ترافیک سنگین شهر مسکو نمی‌خواهند اردوی خود را در پایتخت روسیه در زمان جام‌جهانی ۲۰۱۸ برپا کنند.

جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه با شرکت ۳۲ تیم در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر برگزار خواهد شد. ۶۵ کمپ اردویی برای تیم‌های ملی شرکت‌کننده در این رقابت‌ها معرفی شده که ۲۳ کمپ در استان مسکو قرار دارند.

گریت ساوتگیب، سرمربی موقت تیم ملی انگلیس و دستیارش با توجه به برگزاری جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه راهی این کشور شدند تا سیستم‌های حمل‌‌ونقلی شهرهای مسکو، سن پترزبورگ، کازان و سوچی را ارزیابی کنند. ترافیک سنگین شهری مسکو باعث شد انگلیسی‌ها قید مسکو را برای برپایی اردوی جام‌جهانی ۲۰۱۸ بزنند.

سایت روسی در ادامه اعلام کرد که ژرمن‌ها دومین تیمی خواهند بود که از برپایی اردو در کمپ‌های مسکو منصرف خواهند شد. تیم ملی فوتبال آلمان که در سوچی بازی جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ را برگزار کرده قصد دارد در همین شهر اردوی خود را در جام‌جهانی ۲۰۱۸ برگزار کند.

در ماه‌های آینده بسیاری از نمایندگان تیم‌های ملی شرکت‌کننده در جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه راهی این کشور می‌شوند تا محل دقیق اقامت و اردوهای خود را در کمپ‌های تعیین‌شده انتخاب کنند. مسکو شاید به دلیل ترافیک سنگین از فهرست انتخاب برخی تیم‌ها کنار برود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news