امروز : سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۷:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

یعقوب کریمی: کاوه برای پیشرفت فوتبالش رفت

یعقوب کریمی در این باره  گفت: بندهایی در قراردادم وجود داشت که کمی تمدید قرارداد من زمان بر شد. با این حال در استقلال ماندم و حالا هم خیلی خوشحالم که در خدمت استقلال هستم. او ادامه داد: من از طولانی شدن تمدید قراردادم نگران نبودم چون کادرفنی به من اعتقاد داشت. من در این […]

یعقوب کریمی در این باره  گفت: بندهایی در قراردادم وجود داشت که کمی تمدید قرارداد من زمان بر شد. با این حال در استقلال ماندم و حالا هم خیلی خوشحالم که در خدمت استقلال هستم.

او ادامه داد: من از طولانی شدن تمدید قراردادم نگران نبودم چون کادرفنی به من اعتقاد داشت. من در این مدت هم اختصاصی تمرین کرده بودم و با آمادگی کامل در تمرینات حاضر شدم.

هافبک با تجربه استقلال در مورد جدایی کاوه رضایی هم می گوید: کاوه بازیکنان با کیفیتی بود و بازی های خوبی برای استقلال انجام داده بود. با این حال او برای پیشرفت فوتبالش به بلژیک رفت و امیدوارم موفق باشند.

یعقوب کریمی در مورد خریدهای جدید استقلال هم می گوید: خریدهای خوبی انجام داده ایم اما این تیم استقلال است و کار آنها برای درخشش در تیم سخت است. امیدوارم بازیکنان جدید استقلال نمایش خوبی داشته باشند و بتوانیم رتبه خوبی در این فصل بدست بیاوریم.

او در مورد این که دوست دارد در چه پستی در این فصل بازی کند هم گفت: برای من فرقی ندارد. در هر پستی که آقای منصوریان صلاح بداند بازی می کنم و تلاش می کنم بهترین عملکردم را داشته باشم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news