امروز : جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۲۲:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دعوت هادی ساعی از مسئولان فدراسیون تکواندو برای مناظره

در حالی که انتقاد به عملکرد تیم ملی در رقابتهای اخیر از سوی کارشناسان این رشته بالا گرفته و مسئولان فدراسیون تکواندو  مدعی هستند نتیجه رقم خورده در مسابقات قهرمانی جهان ناامید کننده نیست، کارشناسان و اهالی این رشته نظر دیگری دارند. انتقاد به عملکرد فدراسیون و تیم ملی از سوی کارشناسان، مربیان و اعضای […]

در حالی که انتقاد به عملکرد تیم ملی در رقابتهای اخیر از سوی کارشناسان این رشته بالا گرفته و مسئولان فدراسیون تکواندو  مدعی هستند نتیجه رقم خورده در مسابقات قهرمانی جهان ناامید کننده نیست، کارشناسان و اهالی این رشته نظر دیگری دارند.

انتقاد به عملکرد فدراسیون و تیم ملی از سوی کارشناسان، مربیان و اعضای سابق تیم ملی طی روزهای اخیر و سکوت هادی ساعی باعث ایجاد برخی شایعات در این زمینه شده بود که در نهایت وی تصمیم گرفت در یک نشست خبری به سئوالات خبرنگاران پاسخ دهد.

هادی ساعی در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: مسئولان فدراسیون مدعی هستند از نظرات منتقدین استفاده می کنند و ما هم هدفی جز بهبود شرایط فعلی تکواندو نداریم. به همین دلیل از دوستانی که سکان هدایت فدراسیون را در اختیار دارند دعوت می کنیم در این جلسه حضور یافته تا با بحث و تبادل نظر در خصوص تکواندو به نتیجه ای مثبت برای آینده دست پیدا کنیم.

این نشست خبری روز شنبه در دفتر هادی ساعی برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news