امروز : جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۲۲:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هافبک موردنظر پرسپولیس در جمع ستاره‌های جوان آسیا

پیش از آغاز رقابت های مقدماتی جام ملت های آسیا (زیر ۲۳ سال)، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا به بررسی ستاره های حاضر در این رقابت ها پرداخت و در این میان به بازیکن نام آشنا برای فوتبال دوستان ایرانی اشاره کرد. مهران درخشان مهر، مدافع جوان ذوبی ها و بشار رسن هافبک عراقی مورد […]

پیش از آغاز رقابت های مقدماتی جام ملت های آسیا (زیر ۲۳ سال)، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا به بررسی ستاره های حاضر در این رقابت ها پرداخت و در این میان به بازیکن نام آشنا برای فوتبال دوستان ایرانی اشاره کرد.

مهران درخشان مهر، مدافع جوان ذوبی ها و بشار رسن هافبک عراقی مورد نظر پرسپولیسی ها دو بازیکن جوان در میان ۱۰ ستاره ای بودند که afc معتقد است می توانند در این بازی ها بدرخشند.

این سایت در رابطه با درخشان مهر می نویسد: او با وجود اینکه تنها ۱۸ سال دارد از بازیکنان باتجربه این رقابت ها محسوب می شود، درخشان مهر از جمله بازیکنانی است که در هر ۶ بازی ذوب آهنی ها در بازی های گروهی لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته است. او پیش از این و در تیم زیر ۱۶ سال ایران نیز حضور داشت و توانسته بود در بازی های تایلند ۲۰۱۴ بدرخشد. او یکی از بازیکنان ایرانی است که می تواند در ماه پیش رو بدرخشد، بازیکنی که قطعا بازی او از چشم های کارلوس کی روش پنهان نخواهد ماند.

اما درباره بشار رسن، هافبک عراقی حاضر در این بازی ها نیز عنوان شد: یکی از بازیکنانی که در این رقابت ها حاضر است و تجربه فراوانی دارد مدافع ۲۰ ساله عراقی است، او از سال ۲۰۱۴ به تیم ملی عراق دعوت شد و پس از آن دیگر تیم ملی را ترک نکرد، مدافع – هافبک باشگاه نیروی هوایی عراق پیش از این نیز موفق شده بود به همراه تیم زیر ۲۲ سال به عنوان قهرمانی آسیا دست پیدا کند. او یکی از بازیکنان تیم المپیک عراق محسوب می شد که در بازی های ریو نیز به میدان رفت.

دیگر بازیکنانی که سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از آنها به عنوان ستارگان آسیا در بازی های زیر ۲۳ سال نام برد عبارتند از وی شی هائو(چین)، ایوان دیاماس(اندونزی)، زابیخایلو اورینبوئف(ازبکستان)، ریلی مک گری(استرالیا)، لالیانزوالا چانگت(هند)، کوجی میوشی(ژاپن)، سامی ناجی(عربستان)، لی سانگ مین(کره جنوبی) .

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news