امروز : شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۱:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

وجود ۲۳ منطقه ممنوعه شنا در فریدونکنار/ناهنجاری و مشکلات اخلاقی پارک لاله برطرف شد

بصیر، مهدی نریمانی فرمانده نیروی انتظامی فریدونکنار در گفت‌وگو با بصیرنیوز با اشاره به ساماندهی وضعیت ساحل این شهرستان اظهار کرد: فریدونکنار در سال ۹۶ دارای ۳ طرح دریا در شهرک خزرشهر، طرح پلاژ و طرح افق است. وی با اشاره به برگزاری جلسه با متصدیان وسایل تفریحی، خاطرنشان کرد: چینش چهارچرخ و ساماندهی آنان […]

بصیر، مهدی نریمانی فرمانده نیروی انتظامی فریدونکنار در گفت‌وگو با بصیرنیوز با اشاره به ساماندهی وضعیت ساحل این شهرستان اظهار کرد: فریدونکنار در سال ۹۶ دارای ۳ طرح دریا در شهرک خزرشهر، طرح پلاژ و طرح افق است.
وی با اشاره به برگزاری جلسه با متصدیان وسایل تفریحی، خاطرنشان کرد: چینش چهارچرخ و ساماندهی آنان و همچنین توجیه دکه‌دارها و جت‌اسکی از نتایج نشست با متصدیان وسایل و اماکن تفریحی طرح دریا است.
فرمانده نیروی انتظامی فریدونکنار تصریح کرد: در حالی که در سال‌های قبل در پارک لاله شاهد مشکلات اخلاقی و ناامنی زیادی بودبم اما امسال با حضور نیروهای انتظامی و امر به معروف این مشکلات برطرف شد.
وی با بیان اینکه از فعالیت غیرمجاز جت اسکی‌ها و پاراگلایدرها جلوگیری شد، گفت: در فریدونکنار ۲۳ منطقه شنا ممنوعه وجود دارد که با همکاری نیروی انتظامی، ناجیان غریق و جمعیت هلال احمر شاهد کاهش غریق در فریدونکنار هستیم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news