امروز : یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۲۳:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اتمام ساخت یک باب مسکن برای خانواده دارای دو معلول در حیدرکلا فریدونکنار

بصیر، با حضور مهدی نصیری معاون فرماندار شهرستان فریدونکنار ، مهدی طالب‌نژاد سرپرست اداره بهزیستی، مجید حسین‌پور رئیس بنیاد شهید و اعضای معتمد بنیاد شهید در فرمانداری آیین افتتاح و تحویل یک باب مسکن برای خانواده دارای دو معلول در روستای حیدرکلا فریدونکنار انجام گرفت. مهدی طالب‌نژاد سرپرست اداره بهزیستی شهرستان فریدونکنار در حاشیه این […]

بصیر، با حضور مهدی نصیری معاون فرماندار شهرستان فریدونکنار ، مهدی طالب‌نژاد سرپرست اداره بهزیستی، مجید حسین‌پور رئیس بنیاد شهید و اعضای معتمد بنیاد شهید در فرمانداری آیین افتتاح و تحویل یک باب مسکن برای خانواده دارای دو معلول در روستای حیدرکلا فریدونکنار انجام گرفت.
مهدی طالب‌نژاد سرپرست اداره بهزیستی شهرستان فریدونکنار در حاشیه این افتتاحیه به خبرنگار بصیرنیوز گفت: در هفته‌ای بهزیستی کار ساخت یک باب مسکن برای خانواده دارای دو معلول در روستای حیدرکلا فریدونکنار با کمک خیران بهزیستی و کمیته امداد که از سال ۹۴ آغاز شده بود به اتمام رسید.
وی افزود: شعار امسال این نهاد ” بهزیستی محور مسئولیت و سلامت اجتماعی ” است و تلاش ما بر این است تا همانند شهید رجایی، صدای رسای محرومین در جامعه باشیم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news