امروز : یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۸:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

احساس خامس بعد از نخستین بازی برای بایرن

بایرن مونیخ در فینال جام تلکام توانست با دو گل وردربرمن را شکست دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد، خامس رودریگس خرید جدید بایرن مونیخ در این دیدار برای نخستین بار پیراهن باواریای‌ها را بر تن کرد. او بعد از این بازی درباره احساس خود از بازی کردن در بایرن، گفت‌: طبیعی است […]

بایرن مونیخ در فینال جام تلکام توانست با دو گل وردربرمن را شکست دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد، خامس رودریگس خرید جدید بایرن مونیخ در این دیدار برای نخستین بار پیراهن باواریای‌ها را بر تن کرد.

او بعد از این بازی درباره احساس خود از بازی کردن در بایرن، گفت‌: طبیعی است که احساس بسیار زیبایی داشته باشم. از حضور در بایرن خوشحالم و انگیزه بسیار بالایی برای درخشش در این تیم دارم. روزهای خوبی را برای خود در بایرن پیش‌بینی می‌کنم.

ستاره سابق رئال مادرید ادامه‌ داد: بر این باور هستم که بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و با شایستگی به پیروزی رسیدیم. تیم خوبی داریم و باید بازی به بازی بهتر شویم تا با آغاز فصل در اوج آمادگی خود باشیم. همه چیز الان خوب است و مشکلی وجود ندارد.

رودریگس در پاسخ به این سوال که آیا زبان آلمانی را متوجه می‌شود، توضیح داد: تنها یکی دو کلمه را یاد گرفته‌ام و تلاش می‌کنم تا بتوانم با بازیکنان ارتباط برقرار کنم.

رودریگس بعد از درخشش در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بود که پیراهن رئال مادرید را بر تن کرد. او با ۸۰ میلیون یورو راهی کهکشانی‌ها شهر مادرید شد و توانست سه عنوان قهرمانی را با این تیم در لیگ قهرمانان اروپا به دست آورد. با آمدن زیدان این بازیکن سرشناس کلمبیایی نیمکت نشین شد و او در نهایت تصمیم گرفت که راهی بایرن مونیخ شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news