امروز : یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۸:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زلاتان به خاطر یونایتد پیشنهاد چشمگیر را رد کرد

زلاتان ابراهیموویچ که به نظر می‌رسد زودتر از موعد از پیش‌ تعیین شده یعنی ژانویه ۲۰۱۸ به میادین مسابقه بازگردد، احتمال ماندنش در این تیم در روزهای اخیر با اظهار نظر اخیری که ژوزه مورینیو در مورد او کرد، بیش از پیش قوت گرفته است. سرمربی شیاطین سرخ می‌گوید که امکان تمدید قرارداد این بازیکن […]

زلاتان ابراهیموویچ که به نظر می‌رسد زودتر از موعد از پیش‌ تعیین شده یعنی ژانویه ۲۰۱۸ به میادین مسابقه بازگردد، احتمال ماندنش در این تیم در روزهای اخیر با اظهار نظر اخیری که ژوزه مورینیو در مورد او کرد، بیش از پیش قوت گرفته است.

سرمربی شیاطین سرخ می‌گوید که امکان تمدید قرارداد این بازیکن ۳۵ ساله برای یک سال دیگر وجود دارد. او چند روز  گذشته در این باره گفته بود: چه دلیلی وجود دارد که ما برای بازیکنی که خدمات زیادی به ما کرده است، صبر نکنیم!

نشریه انگلیسی «دیلی‌میل» در این راستا گزارش داد ایبرا برای ماندن در منچستریونایتد پیشنهاد ۶ میلیون پوند در سال لس‌آنجلس گلکسی را رد کرده است. زلاتان که در اواخر فصل گذشته در بازی مقابل اندرلخت در دور برگشت از مرحله یک‌ چهارم نهایی لیگ اروپا از ناحیه رباط صلیبی دچار آسیب‌دیدگی شد، در حال حاضر بازیکن آزاد محسوب می‌شود.

تیم‌های لس‌آنجلس اف‌سی و لس‌‌آنجلس گلکسی از مشتریان مهاجم پیشین تیم‌های بارسلونا، میلان، یوونتوس، اینتر و پاری‌سن‌ژرمن هستند.

زلاتان چندروز پیش بود که گفت به زودی خبری بزرگ در مورد آینده حرفه‌ای‌اش اعلام خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news