امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۸:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اسکان سالانه ۸۰ هزار نفر روز در مدارس فریدونکنار/ ۱۱۶ کلاس درس در اختیار مسافران تابستانی

  سیدعظیم اسماعیل‌زاده در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز، اظهار کرد: از تاریخ ۴ تیرماه تاکنون ۵ هزار و ۲۲۳ نفر در قالب یک هزار و ۲۵ خانوار فرهنگی در مراکز اسکان آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار، اسکان یافتند. وی با بیان این که این تعداد خانوار شامل ۱۴ هزار و ۶۲۴ نفر روز فرهنگی هستند که […]

 

سیدعظیم اسماعیل‌زاده در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز، اظهار کرد: از تاریخ ۴ تیرماه تاکنون ۵ هزار و ۲۲۳ نفر در قالب یک هزار و ۲۵ خانوار فرهنگی در مراکز اسکان آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار، اسکان یافتند.

وی با بیان این که این تعداد خانوار شامل ۱۴ هزار و ۶۲۴ نفر روز فرهنگی هستند که در ۱۷ مدرسه اسکان داده شدند، افزود: به منظور رفاه حال مسافران به صورت روزانه سرکشی و بازدید از مراکز اسکان توسط عوامل اجرایی ستاد اسکان نیز انجام می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار خاطرنشان کرد: امسال در راستای اسکان و ارائه خدمات به مسافران تابستانی، ۱۷ مدرسه و ۱۱۶ کلاس درس در نظر گرفته شده است که ۹۳ کلاس درجه الف و ۲۳ کلاس درجه ب هستند.

اسماعیل‌زاده تصریح کرد: اسکان تابستانی مسافران در مدارس شهرستان از ۴ تیرماه آغاز و تا ۲۵ شهریورماه ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: سالانه حدود ۶ هزار خانوار در قالب ۳۰ هزار نفر ۸۰ هزار نفر روز در ایام تعطیلات عید و تابستان در فضاهای آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار اسکان پیدا می‌کنند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news