امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۲:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مادرید به دنبال یک شماره ۹ بزرگ

زین الدین زیدان سرمربی تیم فوتبال باشگاه رئال مادرید اسپانیا در نشست خبری تازه خود به خبرنگاران گفت: از خریدن یک ستاره دیگر استقبال خواهم کرد و مشکلی با داشتن ترافیک ستاره در تیم خود ندارم. قرار نیست همه وارد زمین شوند و گاهی روی نیمکت یک تیم کامل داری که به تو آرامش و […]

زین الدین زیدان سرمربی تیم فوتبال باشگاه رئال مادرید اسپانیا در نشست خبری تازه خود به خبرنگاران گفت: از خریدن یک ستاره دیگر استقبال خواهم کرد و مشکلی با داشتن ترافیک ستاره در تیم خود ندارم. قرار نیست همه وارد زمین شوند و گاهی روی نیمکت یک تیم کامل داری که به تو آرامش و اعتماد به نفس می‌دهد.

وی ادامه داد: هواداران به دنبال یک شماره ۹ بزرگ هستند، ما بنزما را داریم، مایورال هم اضافه شده و جای خالی موراتا اصولا به چشم نمی‌آید. نگران چیزی نیستم اما اگر بازیکن تازه‌ای بیاید که بتواند شماره ۹ ما باشد، استقبال خواهم کرد.

بیش از ۱۷ هزار هوادار رئال مادرید با کد هواداری مقیم شهر مادرید تنها در مدت زمان ۴ ساعت تا مرز ۸۴ درصد به گزینه خرید یک بازیکن تازه رای مثبت داده‌اند. امباپه می توانست یکی از این خریدها باشد که گویا این پروژه به بن بست خورده است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news