امروز : یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کودک ۸ ساله سیرجانی از چنگ آدم‌ربایان آزاد شد

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت‌: با اشراف اطلاعاتی پلیس ،کودک ربوده شده بعد از گذشت ۱۴ روز به آغوش خانواده‌اش بازگشت. به گزارش روابط‌عمومی نیروی انتظامی استان کرمان، سردار رضا بنی‌اسدی‌فر در رابطه با ربوده شدن کودک هشت ساله در شهرستان سیرجان اظهار داشت: شنبه ۲۴ تیر ماه به پلیس ۱۱۰ اعلام شد که کودکی […]

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت‌: با اشراف اطلاعاتی پلیس ،کودک ربوده شده بعد از گذشت ۱۴ روز به آغوش خانواده‌اش بازگشت.

به گزارش روابط‌عمومی نیروی انتظامی استان کرمان، سردار رضا بنی‌اسدی‌فر در رابطه با ربوده شدن کودک هشت ساله در شهرستان سیرجان اظهار داشت: شنبه ۲۴ تیر ماه به پلیس ۱۱۰ اعلام شد که کودکی هشت ساله هنگام دوچرخه‌سواری مقابل منزلشان در نجف شهر سیرجان ربوده شد.

وی با بیان اینکه این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و در روزهای اولیه مشخص شد که یک خودرو سمند با سه سرنشین اقدام به ربودن کودک کردند تصریح کرد: در همان روزهای اولیه و با بررسی‌های صورت گرفته، تیم عملیاتی ما به این نتیجه رسید که کودک به دلیل اختلافات مالی ناشی از خرید و فروش مواد مخدر و به اشتباه ربوده شده است.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه با انجام اقدامات اطلاعاتی یکی از ربایندگان دستگیر شد، گفت: در پی دستگیری یکی از ربایندگان، عملیات آزادسازی کودک ۸ ساله شب گذشته انجام شد و او پس از گذشت ۱۴ روز با رهایی از چنگ آدم ربایان به آغوش خانواده‌اش بازگشت.

وی در پایان تاکید کرد: عملیات برای دستگیری دو متهم دیگر ادامه دارد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news