امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

والورده: به مسی استراحت نمی‌دهم چون آماده است

ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش با خیرونا در هفته ششم لالیگای اسپانیا از مخاطرات رقیب و لزوم بازی کردن فوق‌ستاره تیمش سخن گفت.  او در این باره اظهار داشت: بازی قبلی خیرونا را دیدم و باید بگویم در دیدار خانگی هفته گذشته‌اش مقابل سویا لایق باختن نبود. بازی برابر این […]

ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش با خیرونا در هفته ششم لالیگای اسپانیا از مخاطرات رقیب و لزوم بازی کردن فوق‌ستاره تیمش سخن گفت.

 او در این باره اظهار داشت: بازی قبلی خیرونا را دیدم و باید بگویم در دیدار خانگی هفته گذشته‌اش مقابل سویا لایق باختن نبود. بازی برابر این تیم اصلا برایمان آسان نیست. آن‌ها همشهری ما هستند و کمی بیش از بقیه بازی‌ها، انگیزه دارند. ما نباید این موضوع را فراموش کنیم. هر دربی شرایط خاص خودش را دارد. قرار نیست به مسی استراحت بدهم. او در بازی قبلی ۴ گل زده و کاملا آماده است پس نباید با نیمکت‌نشین کردن این ستاره به بهانه استراحت، جلوی روند گلزنی‌اش را بگیریم.

والورده درباره شرایط رئال مادرید افزود: یک ماه پیش ما در وضعیت بد فعلی آن‌ها بودیم و اوضاعمان فاجعه‌بار به نظر می‌رسید. در لالیگا شرایط خیلی زود تغییر می‌کند.۷ امتیاز از رئال بیش‌تر داریم اما اختلاف اندک با سویا و اتلتیکومادرید به ما می‌گوید نباید خیلی زود خودمان را برتر از بقیه بدانیم. رقابت در لالیگا کماکان ادامه دارد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news