وبلاگستان

آرشیو

یادداشت روز/

خوشبختانه در هیات فوتبال شهرستان فریدونکنار کسی قراردارد که چندین سال بر مسند امور است و علاوه بر تخصص و علم به مسائل روز فوتبال ایران وجهان آشنا است.

بصیر، مدیریت درهرکاری امروزه علاوه بر داشتن علم وتخصص ذاتی هم است و باتوجه به جامعه سیاسی و اجتماعی و ورزشی واداری ما که هر روز شاهد بی‌ثباتی درمدیریت آن‌ها هستیم.

خوشبختانه در هیات فوتبال شهرستان فریدونکنار کسی قراردارد که چندین سال بر مسند امور است و علاوه بر تخصص و علم به مسائل روز فوتبال ایران وجهان آشنا است وذاتا هم از مدیریت خوب واز اخلاق فوق العاده عالی و نیکی برخوردار است.

ایشان با توجه به کم و کسری موجود شهرستان وعدم همکاری بعضی از نهادها با ایشان اما با سعه صدر وتوانایی و هوش بالای خود توانسته فوتبال شهرستان رو مدیریت کند و با تامل با هیات فوتبال استان وحتی کشور فوتبال شهر رو با کمک همکاران پر تلاشش ومدیران ومربیان باشگاه‌های این شهرستان در تمام رده‌های سنی کشور اعم از نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان لیگ یک و برتر تیم رده نوجوان وجوانان لیگ کشوری مورد حمایت قرار دهد.

قدردانی از همه مدیرعاملان باشگاه های شهرستان وحمایت و همکاری دوطرفه باشگاه‌ها و هیات فوتبال، امیدواریم در آینده شاهده درخشش فوتبالیست‌های فریدونکناری در رده‌های  مختلف سنی در تیم های ملی کشور عزیزمان ایران باشیم.

سیدابراهیم میرانی

کد خبر: 153111

نویسنده: panjere

تاریخ زمان انتشار:۱۹ مهر ۱۳۹۶

نسخه قابل چاپ:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید