امروز : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۷:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیریت در هیات فوتبال شهرستان فریدونکنار

بصیر، مدیریت درهرکاری امروزه علاوه بر داشتن علم وتخصص ذاتی هم است و باتوجه به جامعه سیاسی و اجتماعی و ورزشی واداری ما که هر روز شاهد بی‌ثباتی درمدیریت آن‌ها هستیم. خوشبختانه در هیات فوتبال شهرستان فریدونکنار کسی قراردارد که چندین سال بر مسند امور است و علاوه بر تخصص و علم به مسائل روز […]

بصیر، مدیریت درهرکاری امروزه علاوه بر داشتن علم وتخصص ذاتی هم است و باتوجه به جامعه سیاسی و اجتماعی و ورزشی واداری ما که هر روز شاهد بی‌ثباتی درمدیریت آن‌ها هستیم.

خوشبختانه در هیات فوتبال شهرستان فریدونکنار کسی قراردارد که چندین سال بر مسند امور است و علاوه بر تخصص و علم به مسائل روز فوتبال ایران وجهان آشنا است وذاتا هم از مدیریت خوب واز اخلاق فوق العاده عالی و نیکی برخوردار است.

ایشان با توجه به کم و کسری موجود شهرستان وعدم همکاری بعضی از نهادها با ایشان اما با سعه صدر وتوانایی و هوش بالای خود توانسته فوتبال شهرستان رو مدیریت کند و با تامل با هیات فوتبال استان وحتی کشور فوتبال شهر رو با کمک همکاران پر تلاشش ومدیران ومربیان باشگاه‌های این شهرستان در تمام رده‌های سنی کشور اعم از نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان لیگ یک و برتر تیم رده نوجوان وجوانان لیگ کشوری مورد حمایت قرار دهد.

قدردانی از همه مدیرعاملان باشگاه های شهرستان وحمایت و همکاری دوطرفه باشگاه‌ها و هیات فوتبال، امیدواریم در آینده شاهده درخشش فوتبالیست‌های فریدونکناری در رده‌های  مختلف سنی در تیم های ملی کشور عزیزمان ایران باشیم.

سیدابراهیم میرانی

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news