امروز : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونمایی از ۲ ۰ Bixby دستیارصوتی جدید Samsung

شرکت سامسونگ در اولین روز برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ در سان فرانسیسکو، از نسخه جدید دستیار صوتی خود، بیکسبی ۲.۰ رونمایی کرد. در نسخه جدید بیکسبی تغییرات فراوانی صورت گرفته که مهم ترین آن کنترل گجت های هوشمند مانند یخچال و تلویزیون است. با استفاده از این نسخه کاربران می توانند از طریق دستور […]

شرکت سامسونگ در اولین روز برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ در سان فرانسیسکو، از نسخه جدید دستیار صوتی خود، بیکسبی ۲.۰ رونمایی کرد.

در نسخه جدید بیکسبی تغییرات فراوانی صورت گرفته که مهم ترین آن کنترل گجت های هوشمند مانند یخچال و تلویزیون است. با استفاده از این نسخه کاربران می توانند از طریق دستور صوتی، چراغ ها را خاموش و روشن کنند و حتی مای خانه را کاهش و یا افزایش دهند.

سامسونگ کیت مخصوص این پلتفرم را نیز منتشر کرده تا توسعه دهندگان بتوانند آن را در نرم افزار ها و گجت های هوشمند خود به کار ببرند. بنابر اعلام سامسونگ در تلوزیون های جدیدی که در آمریکا و کره عرضه خواهد شد، حاوی نرم افزار بیکسبی هستند و کاربران می توانند از طریق فرامین صوتی، به خواسته خود برسند.

طبق اعلام این شرکت کره ای، بیکسبی ۲ از جهت شناسایی فرمان های صوتی کاربران بسیار بهتر و دقیق تر از نسخه قبل عمل می کند. بیکسبی هم اکنون در ۲۰۰ کشور بیش از ۱۰ میلیون کاربر فعال دارد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news