امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

«پارکور» برای درجه‌داران پلیس الزامی شد

سردار امیرحسین یاوری با اشاره به تغییر نظام آموزشی درجه‌داران پلیس در سراسر کشور اظهار کرد: با توجه به سیاست‌های تدوین‌شده برنامه‌ریزی لازم در نیروی انتظامی انجام گرفته تا نظام آموزشی درجه‌داران پلیس تغییر کند. معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی افزود: در نظام جدید آموزشی درجه‌داران پلیس برنامه‌ریزی‌ها به‌گونه‌ای است که تمام درجه‌داران کشور […]

سردار امیرحسین یاوری با اشاره به تغییر نظام آموزشی درجه‌داران پلیس در سراسر کشور اظهار کرد: با توجه به سیاست‌های تدوین‌شده برنامه‌ریزی لازم در نیروی انتظامی انجام گرفته تا نظام آموزشی درجه‌داران پلیس تغییر کند.

معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی افزود: در نظام جدید آموزشی درجه‌داران پلیس برنامه‌ریزی‌ها به‌گونه‌ای است که تمام درجه‌داران کشور بدون استثنا می‌بایست بعد از خروج از دوران آموزشی خود چهار مرحله دوره دفاع شخصی را دیده باشند و در انتهای این دوران تمام مهارت‌های دفاع شخصی را در حد و اندازه مربی درجه سه دفاع شخصی دارا باشند.

وی با بیان اینکه این نظام آموزشی بدون استثنا برای همه درجه‌داران پلیس و در سراسر کشور به اجرا درخواهد آمد، گفت: اولین دوره درجه‌داران نیروی انتظامی که با این شیوه و نظام آموزش دیده‌اند در شهریور ماه سال آینده تحویل نیروی انتظامی می‌شوند.

یاوری اضافه کرد: در این تغییر نظام آموزشی، علاوه بر دفاع شخصی، آموزش پارکور برای تمام درجه‌داران پلیس اجباری می‌شود و همه درجه‌داران می‌بایست دوره کامل آموزش پارکور را ببینند تا در هنگام تعقیب و گریز در خیابان بتوانند به‌خوبی بدوند و از موانع موجود معابر و خیابان‌ها عبور کنند.

معاون تربیت و آموزش ناجا با تأکید بر اینکه برای آموزش درجه‌داران پلیس زمان زیادی اختصاص یافته است، از اعمال این تغییر نظام آموزشی برای زنان پلیس نیز خبر داد و گفت: علی‌رغم اینکه جذب پرسنل پلیس زن محدود شده ولی در نظام آموزشی طراحی‌شده، تغییر آموزش پرسنل زن نیروی انتظامی نیز اعمال می‌شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news