تهیه ۸۰۰ سبد معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه فریدونکنار

به گزارش بصیرنیوز، محمد برمر در حاشیه دومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه در فریدونکنار اظهار کرد: در راستای فرمایش مقام معظم رهبری برای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه مردم ولایت‌مدار فریدونکنار همراه با مردم ایران اسلامی حماسه بسیار بزرگی را خلق کردند.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بالغ بر چهار هزار و ۴۰۰ سبد معیشتی برای نیازمندان و خانواده‌هایی که به واسطه تبعات اقتصادی ناشی از بیماری کرونا معیشت آن‌ها دچار اختلال شد اهدا گردید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار با اشاره به اینکه ارزش ریالی هر سبد حدود ۵۰۰ هزار تومان بوده است تصریح کرد: در این زمینه مبلغ یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان کمک‌های مردمی در شهرستان فریدونکنار جمع‌آوری شد.

برمر یادآور شد: در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) ۸۰۰ سبد معیشتی تهیه شده که از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فریدونکنار به خانواده های نیازمند تقدیم می‌شود.

وی افزود: درحال برنامه‌ریزی هستیم که از هم‌اکنون تا عید فطر کمک‌های مومنانه مردم شریف فریدونکنار را جمع‌آوری کرده و در شب عید مرحله سوم این رزمایش انجام شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا