وبلاگستان

آرشیو

رئیس کتابخانه‌عمومی فریدونکناردر گفتگو با بصیر مطرح کرد

رئیس کتابخانه عمومی فریدونکناردر گفتگو با بصیر از وجود بیش از 35 هزار جلد کتاب در 3 کتابخانه عمومی فریدونکنار خبر داد.

بصیر، قاسم مهدی نیا در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما که به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی انجام شد، از وجود بیش از ۳۵ هزار جلد کتاب در سه کتابخانه عمومی شهرستان فریدونکنار خبر داد.

وی با بیان اینکه دو کتابخانه در شهرستان به صورت دولتی و یک کتابخانه در بخش دهفری به صورت مشارکتی فعالیت می کنند، اظهار داشت: کتابخانه عمومی خاتم الانبیا که دومین کتابخانه عمومی استان مازندران بود به همراه کتابخانه شهید بصیر و مشارکتی بخش دهفری سه کتابخانه عمومی موجود در شهرستان فریدونکنار است.

رئیس اداره کتابخانه‌ های عمومی فریدونکنار تعداد اعضای کتابخانه های این شهرستان را ۲۵۰۰ هزار نفر عنوان و خاطرنشان کرد: حدود ۱۰ درصد از کتاب های موجود در کتابخانه های فریدونکنار اهدایی از سوی خیرین و مردم است.

مهدی نیا از احداث یک کتابخانه مرکزی با متراژ ۱۱۰۰ متر در فریدونکنار خبر داد و اذعان داشت: دو کتابخانه جدید در روستاهای کاردگرمحله و جزین نیز در حال ساخت است که به پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصد رسیده است و انتظار می رود تا دو سال آینده به بهره برداری برسد.

وی در پایان از برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه پس از پایان هفته کتاب در کتابخانه عمومی فریدونکنار و در روز شنبه خبر داد.

 

 

 

کد خبر: 47519

نویسنده:

تاریخ زمان انتشار:۲۸ آبان ۱۳۹۳

نسخه قابل چاپ:

برچسب ها

  • ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید